Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: Jaśnie Szanowny Magistrze Doktorze Rehabilitowany Kolei lądowych i śródziemnomorskich PanieKracy582 Krawczyku, czy mógłby Pan oświecić nas, lud zaciemniony, czymże jest ta machina na zdjęciu uwieczniona - jaki jest jest cel, być może precyzyjna nazwa - jeśli takowa istnieje - i zastosowanie (uszczegolniajac, jakież to połacie torów z metalu wykutych miałaby przemierzać, bo zakładam iż mój mały mózg trafnie wskazuje raczej rekreacyjny i turystyczny użytek)?
Serdecznie pozdrawiam, całuje rączki i
  • Odpowiedz
@xdTM: LOL w Ikei biorą 3500 za kilka drewienek zabitych że sobą. Płacę 800 z wycięcie desek i materiał. 600 za łączniki 400 za prowadnice i góra wychodzi mi 2000 z dowozem i skreceniem. Lel xD jak można kupować chleb w piekarni. Masz pole gdzieś za lasem robisz sobie oranie pola sypiesz zbozem 40 zł za dwa lata albo idziesz garstkę kupujesz od sąsiada góra za 2 zl, albo nawet
  • Odpowiedz
Jaśnie Szanowny Magistrze Doktorze Rehabilitowany Kolei lądowych i śródziemnomorskich PanieKracy582 Krawczyku, czy mógłby Pan oświecić nas, lud zaciemniony, czymże jest ta machina na zdjęciu uwieczniona - jaki jest jest cel, być może precyzyjna nazwa - jeśli takowa istnieje - i zastosowanie (uszczegolniajac, jakież to połacie torów z metalu wykutych miałaby przemierzać, bo zakładam iż mój mały mózg trafnie wskazuje raczej rekreacyjny i turystyczny użytek)?

Serdecznie pozdrawiam, całuje rączki i licencje konduktorską :)))))


@gdanskjestzly:
znaj swoje miejsce, plebsie
  • Odpowiedz