Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W skrócie
obecnie Programista 13k, czasem wychodzi trochę więcej bo firma daje coś dorobić to jest i 15k, mam spoko wypracowaną pozycję w pracy i ogólnie nie muszę się narobić bo mam trochę innych zajęć niż samo programowanie co mi bardzo pasuje

Widzę oferty 20-25k które mogą być w moim zasięgu, tylko będę pewnie musiał się spinać i douczyć a w robocie pierwsze miesiące to będzie zapyerdol, stres i znów wrócę do bycia stricte klepaczem

Dodatkowo niedługo planuje duży kredyt na dom (tutaj nie chcę czekać w tym temacie, dla mnie to temat pilny)

Bije się z myślami czy zmieniać robotę już jeszcze przed kredytem, czy poczekać aż ogarnę kredyt, odłożę trochę na poduszkę finansową jakby coś poszło nie tak i na spokojnie próbować zmienić robotę

oczywiście stawki netto b2b więc trzeba odjąć dochodowy i zus

Wiem że to portal ze śmiesznymi obrazkami ale jednak czasem ktoś mądry się trafi a decyzję i tak sam podejmę

#programowanie #programista15k #informatyka #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ed807e91a69a000ab95919
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
imo przy takiej różnicy warto, przez pierwsze 2-3 miesiące może być ciężko, ale prędzej czy później będziesz miał taki luz jak teraz. Zresztą teraz robisz nadgodziny żeby dorobić, więc to się równoważy
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tylko dopowiem, że generalnie jedyny bank, który miał problem z udzieleniem kredytu po zmianie pracodawcy (umowa na czas określony), to był ING. Wszystkie inne banki, które sprawdzałem osobiście (PKO, Pekao, santander, mbank, millenium) mają w głębokim poważaniu na jakiej jesteś umowie zatrudniony i do kiedy masz umowę, dopóki masz na papierze, że co miesiąc dostajesz przelew z wynagrodzeniem.
mają w głębokim poważaniu na jakiej jesteś umowie zatrudniony i do kiedy masz umowę, dopóki masz na papierze,


@kmovsky: Nieprawda, b2b i pko, santander i mbank wszystkie odmowily. Mialem wtedy dzialalnosc od 6 miesiecy, nic to nie dalo, ze zarabiam prawie 10 razy symulowana rata i mam prawie 10 lat ciaglego zatrudnienia.
@FortunaHej: Z tym 'od ręki' to też bywają jaja. W grudniu na decyzje dot. kredytu wszędzie czekało się ok. miesiąc (wyjątkiem był PKO, na decyzje rezerwował sobie tylko 2 tyg.), ale gdybym chciał gotówkowy, to podpis proszę bardzo tutaj i gotówka do odebrania już teraz ;)