Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...

źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg

Pobierz
  • 423
@woocash23 $ już trochę zostawiliśmy i lekarzy w Polsce, w Norwegii bez problemu dostaliśmy wizyty u specjalistów by potwierdzić wszystkie badania z Polski, bez problemu też dostalibyśmy się do programu in vitro, jednak udało się bez niego. Stymulacja jajników "grozi" ciąża mnogą, ja po cichu liczyłem na bliźniaki.

Dwa pierwsze usg dopochwowe pokazały ciąże pojedynczą, a dzisiejsze pierwsze przez powłoki brzuszne pokazało że są 2 płody, kolejne usg na 18 tydzień, i
@Popularny_mis: Graty miras, wychowaj jak swoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą zawszę kisnę, jak pod takimi postami zlatują się antynatale i próbują wmawiać, że życie z kaszojadami to ciota i #!$%@?, człowiek nie będzie szczęśliwy itp. itd. No to trzeba być #!$%@? szczęśliwym ze swojego życia, żeby cały czas na stronce ze śmiesznymi papieżami dawać #!$%@? o to, że ktoś chce mieć dzieci. xD

@Neko-chan51 ja też jestem anty dzieci ale jak chłop chciał i ma na to fundusze ¯_(ツ)_/¯ czemu nie.
Skoro cudze szczęście nie szkodzi twojej osobie to nie ma co się czepiać. Może jeden z tych kaszojadów wyrośnie kiedyś na twojego księcia z bajki, wiesz jak to jest ( ͡º ͜ʖ͡º)