Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...

źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg

Pobierz
  • 423
  • Odpowiedz
  • 0
@panczekolady nie ciągnę żadnego socjalu, ale gdzieś czytałem że jak chce się brać tutaj zasiłek na dzieci to najpierw każą polski brać i wyrównują do kwoty norweskiej, ponadto dzieci będą miały polskie obywatelstwo, nie ma z automatu norweskiego. No i jakieś tam podatki w Polsce nadal płacę, więc moralnie będę miał prawo ciągnąć ile się da.
  • Odpowiedz
  • 13
@Neko-chan51 nie mam nic do antynatalizmu, nawet sam nieco kieruje się w tą stronę ale właściwie to co chcesz osiągnąć tymi komentarzami?
To nawet nie są wiadomości do OPa tylko Ty walisz pseudointeligentne komentarze

@Popularny_mis: Krótkowzroczność. Typowe.

@Popularny_mis: Wystarczy chwilkę pomyśleć o przyszłości.

"Mm no ja Ci nie powiem co robisz źle, sam się zastanów"

Ale się zesrałem xD
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jak można napisać komus, kto cieszy sie z potomka: NO SZKODA. Sama nie chce mieć dzieci, bo sie do tego nie nadaje, ale myśle, ze są ludzie, którzy maj do tego warunki finansowe, dadzą im dużo miłości i ciepła. Leczcie sie XD a Tobie gratuluje
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: super! Wyśpij się zawczasu, bliźniaki to potężny podwójny katalizator płaczu, problemów z zasypianiem i wzajemnym budzeniem się, chorowaniem. Co nie zmienia faktu, że koniec końców rewelacyjna sprawa. Gratki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@somskia dla mnie to też jest abstrakcja, ludzie potrafią śmiać się z katolików że namawiają innych do swoich przekonań a robić to samo tylko w innej postaci
Czemu ludzie nie mogą dać innym ludziom żyć jak chcą ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • 1
@panczekolady nie mam jeszcze do tego głowy, będę się interesował za jakiś czas czas, bo się jeszcze nie zagłębiałem w ten temat, finansowo nie jest u nas źle więc się nie przejmuje głupotami.

Będą mieszkały w Norwegii tak długo jak będą chciały, wiem na razie tyle że będę musiał po urodzeniu się udać do ambasady do Oslo 1k km, wyrobić papiery na przekroczenie granicy żeby jechać z nimi do polski i zrobić
  • Odpowiedz