Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dwóch poronieniach, godzinach spędzonych u lekarzy i wielkiej ilości stresów, nerwów i złych emocji, mogę wreszcie powiedzieć że się cieszę i mam nadzieję.

11 tydzień, wszystko rozwija się prawidłowo i jak się okazało ciąża bliźniacza. Jeśli wszystko będzie dobrze to wychowam jak swoje.
#chwalesie #ciaza #bedetata
Popularny_mis - Mirki i mirabelki, pijcie ze mną kompot, po ponad 2 latach starań, dw...

źródło: comment_1626164549fB8v4bn5EOv9uZnb5VH2Mb.jpg

Pobierz
  • 423
  • Odpowiedz
  • 10
@josedra52 będzie czas to się zastanowię jak im to zainwestować. Projekt krypto za 500plus miesiecznie, lub jakieś akcje, może będą miały fajny start w dorosłość za to. Niech się aby wszystko szczęśliwie układa.
  • Odpowiedz
  • 45
@mac4333 poznałem też wielu normalnych wykopków, ludzi z pasją, inteligentnych i miłych, pozatym post może kogoś podnieść na duchu bo warto wierzyć i się nie poddawać, ja do tego mam możliwość podzielić się emocjami jakie teraz przeżywam.

  • Odpowiedz
@Popularny_mis: No ale gratki tak bez ironii.

I dobrze, że w tej rozmowie z różową nie poszedłeś za ciosem w wykopowym slangu i nie odpowiedziałeś na koniec, że wychowasz jak swoje bo różowa mogłaby się lekko wkurzyć.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@adrkan dzięki mireczku, z pewnością skorzystam, jeszcze dużo czasu ale jakieś podstawowe rady możesz pisać, np we wrześniu będę chwilę w Polsce samochodem, co byś polecał zabrać z kraju do Norwegii?
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: Gratulacje! Miałem pisać, że przy ciąży bliźniaczej lepiej robić częstsze wizyty, albo znaleźć ginekologa za dużo $, ale widzę, że żyjesz w cywilizowanym kraju, więc będzie git!
  • Odpowiedz