Wpis z mikrobloga

Masz auto z czasow parkingow na monety, a nie platnosci tfuuu bezgotowkowych


@kapitan_knur: czyli dość świeże. W Krakowie możliwość płacenia kartą pojawiła się dopiero niedawno w nowych strefach przy okazji rozszerzenia SPP. I w sumie nie wiem, czy do tej pory część parkomatów na obszarze starej strefy wciąż nie przyjmuje wyłącznie monet.
goferek - > Masz auto z czasow parkingow na monety, a nie platnosci tfuuu bezgotowkow...

źródło: comment_1626108280ulvnINb5HzV7vyXPLBnJ6U.jpg

Pobierz
@goferek akurat aplikacje typu moBILET ogarniają sporo miast w całym kraju. Raczej nie ma już unikalnych apek na jedno miasto. Co do ludzi nietechnicznych - nie przesadzamy. Akurat moi rodzice w apkach śmigają (bo ich już dawno zacząłem uczyć), choć wśród ich rówieśników jest rzeczywiście różnie (wiek 60+).
@byferdo oczywiście że są osoby starsze które ogarniają technologia, moi rodzice (55-60 lat) czasem są bardziej do przodu niż ja w niektórych kwestiach, ale równocześnie znam ich rówieśników którzy mają telefony z serii "dla seniora" czyli duże klawisze i funkcje jak w Nokii 3310 czyli tylko rozmowy i smsy. Ale samochodami jeżdżą i w strefie parkują. Ubolewam nad tym ale nie da się zmienić systemu na "tylko apki" póki duża część użytkowników