Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jakby w niego poszedł na czołówkę też nie byłoby ciekawie :/


@Bluszcz102: i tak i nie. Lecieli na siebie nie całkiem na czołówkę, a lekko obok - trochę jak w tym pierwszym teście. Czy by to uratowało tego w czerwonym? Być może. Czy jak masz miejsce by uciec, to będziesz na chama lecieć na czołówkę, bo "testy wykazały, że nie powinno mi się nic stać"? Raczej nie - bo instynkt
@kicek3d: i właśnie dlatego jak mi wyskoczył typ na czołowe to się nie zsunąłem.

#!$%@?, robiąc mu miejsce sam mogę wypaść z drogi a tak jak ginę to chociaż zabieram winnego ze sobą.


@SzubiDubiDu: nie No wspaniały pomysł. Zamiast uratować swoje życie to ryzykujesz zostaniem sparaliżowanym warzywem XD

No ale przynajmniej wygrasz grę w cykora
@Pawlu10 to wtedy trzymasz odstęp od tego który Cię wyprzedził, co za problem? Ma wyprzedzać Ciebie i tira naraz bo tak sobie zamarzyles, czy całą drogę ma jechać za Wami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Imbeer: wszyscy wiemy jak się traktuje ograniczenia prędkości u nas, kierowcy ciężarówek też zawsze jadą szybciej ale zazwyczaj umiarkowanie np 70 na 50 a poza zabudowanym 90 i jestem zdania że jak komuś 90 na dwukierunkowej drodze jest mało to powinien jeździć autobusem.

Więc tak. Powinien jechać za nami. Zysk czasowy jest niewspółmierny do zagrożenia jakie powoduje wyprzedzając nawet osobówkę. I nie mam na myśli tu wleczenia się po 40.
@Pawlu10 no nie wiem. Owszem, zgadzam się z tym że kierowcy zestawów w 99% przekraczają dopuszczalny ich limit, ale przyspieszenia już takiego jak osobówka nie mają, co można wykorzystać i wyprzedzić ich w miejscu, gdzie jeszcze swojego Vmax nie osiągnęli. Wychodzę z założenia za dużo bezpieczniej jechać mi "solo" niż w towarzystwie ciężarówek.