Wpis z mikrobloga

Zakop to szybko, zakopuj reeeee.

Polska - kraj didn't do nuffinów. Winkelried i Chrystus narodów jednocześnie. Umęczona pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowana przez wrogów i (((Żymian))).

Nie zapominajcie też że jak jakichś zbrodni dokonywali naziści to byli NIEMCY ale w Polsce zbrodni dokonywali tylko i wyłącznie KOMUNIŚCI (nigdy Polacy - ważne!).

Żołnierze Wyklęci, Husaria, Hurrrraaaaa!

#bekazprawakow #neuropa
Pobierz Kozajsza - Zakop to szybko, zakopuj reeeee.

Polska - kraj didn't do nuffinów. Wink...
źródło: comment_1625919350Z58JlYIOHdJYa3YrAWxYD7.jpg
  • 23
@Kozajsza: Nie wiem, czemu (dobra wiem czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) prawaki tak bardzo boją sie do tego przyznać. Polacy relatywnie do reszty nic aż tak nie #!$%@?. Tzn nie żeby coś przyczyniliśmy się do mordowania etc, ale nigdy nie weszliśmy na taki poziom jak inni. Logiczne i moralne jest to, żeby przyznać się i przeprosić, bo pierwsze, nie ujmie to naszego statusu sprawiedliwych wśród narodów
@Kozajsza: Ja to się dziwię że w XXI wieku ludzie dają jeszcze yebanie o jakieś narody na kiju i kij w dupie bo kiedyś tam dawno temu ludzie odwalali patologię w postaci wojen xD
Podstawowym celem całej ludzkości XXI wieku powinno być zjednoczenie całej planety tworząc jedną międzynarodową Federację i rozpoczęcie przygotowań do wielkoskalowego podboju Drogi Mlecznej a nie pielęgnowanie sztucznych podziałów i hurrdurra patriotyzmy na kiju...
Mali zakompleksieni ludzie
@NaczelnyWoody: podbój drogi mlecznej na tym etapie dojrzałości społecznej, gdzie wciąż sami siebie nawzajem tłuczemy? Masa autokratycznych rządów robiących co chcą, zakazywanie podstawowych swobód takich jak prawo do aborcji, rasizm i ksenofobia wciąż się mocno trzyma.
Jeszcze tylko brakuje, żeby tą patologię wynosić na pozostałe planety
@AustinMeaulnes: Sprawdza się jak zakopujecie na przykład wojne_idei, albo jak wykopiecie z listy koroluka ale jak coś pójdzie nie po waszej myśli to niedobra o tym wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A prawacy zakopują to gówno antypolskie bo wyolbrzymia to co Polacy zrobili złego i jest to importowane za granice po angielsku i daje preteksty do upominania się przez innych o rzeczy które im się nie należa
Sprawdza się jak zakopujecie na przykład wojne_idei

@kuna999: Wojna Idei to jeden youtuber. Jeśli ktoś uważa, że jego materiały są złej jakości albo zawierają manipulacje to jak najbardziej może go za to zakopywać. Tak samo jak ktoś np. znałby autora tego artykułu na onecie i wiedział, że nie jest on rzetelnym redaktorem.

Reszta Twojego komentarza to tak naprawdę oczekiwanie, że na wykopie będziemy regularnie czytać o kolaborantach żydowskich, ale o Jedwabnym
@AustinMeaulnes: Reszta komentarza nie była do Ciebie ale ogólnie do wpisu początkowego.

A co do wojny_ideii to dziwnym trafem neuropa uważa je za słabe i takim samym dziwnym trafem uważają koroluka za wartego wykopania. Skoro neuropa ma prawo do swojego zadnia to konserwy mają prawo do zakopywania każdego wysrywu onetowego albo GW dotyczącego obwiniania polaków za jakieś zbrodnie bo uważają, że jest to z definicji słabej jakości - ja uważam na
@kuna999: Przede wszystkim koroluk to odpowiedź na wykopową kulturę wrzucania krótkich filmików z idolami części konserwatystów, którą ciężko było rozbić, bo chłopski rozum mimo wszystko cieszy się tutaj popularnością. Sam chyba nie wykopałem niczego od koroluka, ale w tym zakresie to mogła być dobra inicjatywa, żeby trochę ośmieszyć ten kult.

mają prawo do zakopywania każdego wysrywu onetowego albo GW dotyczącego obwiniania polaków za jakieś zbrodnie bo uważają, że jest to z
nowu nie dodałeś linku do znaleziska, o którym mowa


@dendrofag: Biedny dendro potrzebuje linku bo inaczej się gubi. Znalezienie znaleziska zajęło mi całe 5 sekund w Google.