Wpis z mikrobloga

Jest pewien troll, nazywa się BlackPillowe spermienie. Zazwyczaj pod toną elokwentnej prowokacji i dosyć prymitywnej erystyki kryje się po prostu prowokacja normika.

Przejdźmy do satyrycznego streszczenia elaboratów.

"Nie zapraszam do dysksuji, bo nie ma o czym"

"Jak nie zaruchałeś w wieku 12 lat to będziesz samotny do końca życia"

"Determinuje nas biologia, więc nie mamy mózgu, jesteśm małpami z ręką na fiucie"

"Musisz chcieć kogoś mieć, bo jest wtedy coś z tobą nie tak, nie masz prawa do bycia wolnym i zadowolonym z życia"

"Nawet jak ci dobija trzydziestka musisz brać licealistki. Bo tak"

"Nie waż się łyknać whitepill. nie, zabraniam ci!"

"Nauka? Zdobycie zawodu? Ułożenie sobie stabilnej, finansowej przyszłości? Chooy z tym. Jak wyrwiesz i zaliczysz przed 18 rokiem życia, resztę możesz spędzić nawet w kanalizacji"

"Trzeba myślieć jedynie pod pryzmatem qutasa i spermę wcierać w czoło"

"Myśleć tylko o kobietach i z ręką w spodniach szukać bab na ulicy"

"Chlip chlip, musisz myśleć w ketgori roochania"

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks
Pobierz Jarkendarion - Jest pewien troll, nazywa się BlackPillowe spermienie. Zazwyczaj pod t...
źródło: comment_1625907360a9FPqEB57JsH6RODggLs1n.jpg
  • 41
@WykopekBordo: Ale nawet nie o to chodzi. Jest wiele w życiu innych problemów. Nasz kraj nie oferuje warunków jak UK czy Niemcy. Musismy się mierzyć z kredytami, rynkiem pracy, depresją,a takie s#########ny jak wymieniony będą ludziom robić wodę z mózgu i stwarzać sztuczne problemy. Mam 27 lat, wolną , ellką pracę, czas na gry, wyjscie ze znajomymi do pubów. I co, mam to rzucić w dbiały, bo związek? Takich spermiarzy się
@Jarkendarion: Ja to rozumiem, bo sam się z tym mierzę, ale obwinianie innych za własne spierd0lenie nie ma sensu, różowe nie mają współczucia, więc kuj ją będzie obchodziło, jak miałeś ciężko, liczą zię rezultaty. Przegrywy lubią blackpill, bo winna genetyka, winne różowe i gadzie mózgi, tylko nie oni
@WykopekBordo: W sumie różowe mogą być winne, bo mentalnie się małpami, myślą atawistycznie. Dlatego czeka je bolesny kres. To wkestia 20 lat. Homopropaganda ma się coraz dobrze. Meżczyźni zyskują swiadomosć, dzięki technologicznym uciechom i wygodzie coraz częściej widzą w związkach zagrożenie
@WykopekBordo: to raczej kwestia czasu. W Azji meżczyźni sami wybierają samotne życie dla konsol, anime, zamiast związku. Zaczeło się w Japonii, a nawet w Chinach postępuje to zjawisko. W europie na zahcodzie też już coś pyka, więc i u nas to kwestia czasu. Hipergamia przegra z homo, singlami z wyboru, podkopaniem pozycji kobiety jako niepotrzebnego balastu w życiu osobostym i finansowym.
@Jarkendarion: Po pierwsze nigdy nie waliłem konia, więc ten zarzut możesz sobie wsadzić. Po drugie zachowujesz się w dokładnie ten sam sposób, jaki zarzucasz blackpillowejprawdzie. Każesz nam odrzucić chęć posiadania dziewczyny, bo inaczej to jesteśmy spermiarzami. Ludzie są różni, jednemu jest ptrzebna dziwczyna, drugiemu nie, ale jak widzę Ciebie to przerasta, by to pojąć.
@Ignite: Z nas dwóch to ja jestem w lepszej sytuacji. Co ci da to chcenie? No, wyczarujesz sobie kobitę? Namierzy twoje myśli? wrzuć na luz, bo blackpill ci nic nie da. Nie badź taki ograniczony mentalnie.