Wpis z mikrobloga

Jest pewien troll, nazywa się BlackPillowe spermienie. Zazwyczaj pod toną elokwentnej prowokacji i dosyć prymitywnej erystyki kryje się po prostu prowokacja normika.

Przejdźmy do satyrycznego streszczenia elaboratów.

"Nie zapraszam do dysksuji, bo nie ma o czym"

"Jak nie zaruchałeś w wieku 12 lat to będziesz samotny do końca życia"

"Determinuje nas biologia, więc nie mamy mózgu, jesteśm małpami z ręką na fiucie"

"Musisz chcieć kogoś mieć, bo jest wtedy coś z tobą nie tak, nie masz prawa do bycia wolnym i zadowolonym z życia"

"Nawet jak ci dobija trzydziestka musisz brać licealistki. Bo tak"

"Nie waż się łyknać whitepill. nie, zabraniam ci!"

"Nauka? Zdobycie zawodu? Ułożenie sobie stabilnej, finansowej przyszłości? Chooy z tym. Jak wyrwiesz i zaliczysz przed 18 rokiem życia, resztę możesz spędzić nawet w kanalizacji"

"Trzeba myślieć jedynie pod pryzmatem qutasa i spermę wcierać w czoło"

"Myśleć tylko o kobietach i z ręką w spodniach szukać bab na ulicy"

"Chlip chlip, musisz myśleć w ketgori roochania"

#przegryw #blackpill #zwiazki #s--s
Jarkendarion - Jest pewien troll, nazywa się BlackPillowe spermienie. Zazwyczaj pod t...

źródło: comment_1625907360a9FPqEB57JsH6RODggLs1n.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion: Mam takie same szanse na znalezienie dziewczyny jak i kumpli. Więc wrzucenie na luz nic nie da. Po za tym ja nie jestem żadnym toksycznym mizoginem. Po prostu mam inne spojrzenie na świat i zamknięcie się w piwnicy i czekanie na starość nie jest moim marzeniem.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: najbardziej mi szkoda nastolatków co wejdą na te nieszczęsne tagi #przegryw i #blackpill chcą się wyżalić, mają poważne problemy, traumy, a banda debilów ich potem indoktrynuje i wmawia im, że ich życie nie ma sensu bo nigdy nie mieli dziewczyny. Potem się wszyscy nakręcają i wmawiają sobie, że its over, its over, its over

Człowiek może się rozwinąć w wielu dziedzinach, czerpać radość nawet z
  • Odpowiedz
@Jarkendarion:

wydajesz się całkiem spoko


To jest psychopata, który wyłudzał od ludzi forsę na lajwach, mówiąc jak mu jest źle i niedobrze. Prawda okazała się inna, a sam gość odwraca kota ogonem mówiąc, że ludzie zesrali się nie o wyłudzanie a o to, że wsadził ogóra w desperatkę która go potem zdradziła i od tego miało niby wszystkim zapiec d--a.

Nie oceniajmy ludzi po słowach, a po czynach.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion:
Na moje oko, opcje som dwie:
- niespelniony zyciowo atencjusz, sciagajacy i repostujacy wszystkie blackpillowe tresci znalezione w necie w celu zycia vikopowym fejmem.
- wysokogatunkwy bait i kreowanie net osobowosci przez jakiegos normika. W jakim celu, nie wiem.

W jednym i w drugim przypadku rzuca sie w oczy brak jakiejkolowiek merytoryki autora. Cala dzialalnosc to przeklejanie na vikop znalezionych gdzies slonaganow, zamieszczane tresci sa czesto z bledami, autor
  • Odpowiedz
@: Gnoju, oszuście przebierańcu, wracaj wyłudzać forsę pod kościół "na cygankę", z krzywymi nogami i ryjem. I tak na ciebie trafią, trzeba było nie świecić ryjcem w necie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: #blackpill rozumiem ale nie mogę pojąć dlaczego #blackpill was tak załamuje i napełnia apatią. No bo przecież - poznaliście zasady gry w społeczeństwo i jesteście tych zasad w pełni świadomi w przeciwieństwie do "normików" które robią jakieś rzeczy i nawet nie wiedzą dlaczego. No to teraz macie zajebistą przewagę, możecie wykorzystywać znajomość tych zasad do manipulacji rożnymi sytuacjami, prowadzenie ich w ten sposób że zdobywacie
  • Odpowiedz