Wpis z mikrobloga

Jeśli masz jakieś źródło, to poproszę


@ziumbalapl:

Little is known about the long-term side effects of hormone or puberty blockers in children with gender
  • Odpowiedz
Nie jestem lewakiem


@ziumbalapl: to czym jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) komunistów czy socjalistów się wypierasz ale jesteś neuropkiem. Nie że mną te numery, nie dam się zmanipulować. Każdy neuropek jest lewakiem. neuropa to nie ideologia, to ludzie tacy jak Ty xD
  • Odpowiedz
komunistów czy socjalistów się wypierasz ale jesteś neuropkiem.


@FikusnyMichalek: Jestem bardziej neuropkiem, bo prawaczki to banda dziwaków - po lewej może i bywają dziwne przypadki, ale prawa strona to jakaś parodia, cyrk - szuracze, chłopskorozumowi denialiści, cyniczni klamcy, oszczercy, bogobojne parapety chcące ustawić wszystkich pod linijke, zamordysci homo-sovieticusy i inna dzicz mająca za nic prawa człowieka, zwierząt i wolne media. Obrzydliwe.
Co ma bycie neuropkiem do komunizmu? Ze statystyk wynika,
  • Odpowiedz
Albo, uwaga, zająć się prawdziwym źródłem problemu?


@YouCanCallMeBillieGates: I jak osoba trzecia miałaby się tym zająć? ;) Może wystarczy takim osobom okazać akceptację, zrozumienie? Ostatnio na wykopie pojawiło się znalezisko z jakąś transkobieta, która wygrała miss coś tam - oczywiście w tytule trzeba było napisać, że to mężczyzna. I po co te złośliwości? Może należy tepic takie przejawy głupoty? Robić to co się da.
  • Odpowiedz
Jeden mrożący krew w żyłach przykład. Pewien ojciec w Kanadzie został aresztowany za używanie wobec swojej biologicznej córki zaimków żeńskich.


@Wap30: G---o prawda - nie został za to aresztowany. Po co roznosisz fejczury?
https://factcheck.afp.com/no-canadians-cannot-be-jailed-or-fined-just-using-wrong-gender-pronoun

Myślę że przy takich historiach należy co najmniej zachować zdrowy dystans dyskutując w tym temacie, a zdecydowanie tego
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Racja, to moja nieuwaga. Ojciec naruszył court order który nakazał mu milczeć w sprawie zmiany płci jego dziecka:

Canadian man was arrested this week after violating a court order that banned him from speaking publicly about his son’s gender transition

Akurat ten aspekt mnie specjalnie nie interesuje, kluczowe jest dla mnie jak wygląda proces diagnozy i zachęcania dzieci do wymuszania
  • Odpowiedz
po lewej może i bywają dziwne przypadki


@ziumbalapl: skoro już ciągniemy offtop to "xD" - przecież lewa strona w skrócie to kwintesencja: zdziwaczenia, szukania dziury w całym i największy zbiór manipulantów jaki widział świat. Do tego piewcy cancel culture. Przykro mi ale ha tfu na takich.
  • Odpowiedz