Wpis z mikrobloga

Jestem wdzięcznym tym co pożyczają i potencjalnie pomagają ludziom w ciężkiej sytuacji. Moim zdaniem zawsze ciężar jest po stronie tego co pożyczył i sam zgłosiłbym na policję każdą kwotę bo oczekuję od ludzi, że będą dotrzymywać słowa.


@nbzwdsdzbcps:
Z doświadczenia życiowego wiem jak ludziom ciężko się spłaca pożyczki - dlatego jak komuś pożyczam, to zawsze przed tym w głowie rozważam co w przypadku, jak taka osoba mi nie odda/odmówi spłaty.
  • Odpowiedz
rochę to w moim mniemaniu... lekkomyślne i naiwne. Może na drugi raz lepiej nie pożyczać, jak samemu się nie ma?

Ale, że to różowy... to umysł się wyłączył.


@Kocury: Polackie myślenie level 100. Obwinianie tego kto został w------y na hajs. Jak mnie to w-----a w tym narodzie.
  • Odpowiedz
@Kocury: Trochę beka z was. Jakbyście nie odpisywali publicznie i nie obnosili się swoją argonacją to pewnie afera by ucichła w ciągu jednego dnia. A tak to bawicie się w obwinianie wszystkich i ciągniecie to dalej już którą godzinę z rzędu xD Dobry ruch PR'owy, nie ma co.
  • Odpowiedz
raczej nie biedaki, które od #rozowypasek, u której krucho z pieniędzmi wołają 80 PLN czy 60 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kocury: powiedz panie nie-biedaku organizujący zrzutkę
a). od ilu pieniędzy można już ścigać dług? 2, 20, 200, 2000, 20000zł?
b). po co robisz zrzutkę skoro masz tyle hajsu? XD
  • Odpowiedz