Wpis z mikrobloga

Gdzie ta słynna lewicowa tolerancja?


@elperson: W pi*dzie. Prawaczku, nikt nie chce oglądać wielkich zdjęć rozbabranych zakrwawionych płodów, a w szczególności nie będzie chciał, żeby na publicznej drodze i przed szkołami (bo tam też stoją) jego dzieci to oglądały z tych samych powodów dlaczego na ulicy nie ma golizny czy murali z namalowanymi genitaliami czy malowideł przedstawiających gówno. Są granice dobrego smaku, których cie w trudnym procesie wychowywania najwidoczniej nie nauczyli,
nikt nie chce oglądać


@Ojciec_Slabeusz: podejrzewam że znalazłoby się też kilka osób, które nie chcą oglądać Twojej gęby, ale to jeszcze nie powód żeby usuwać ją z przestrzeni publicznej. Od rozstrzygania czy coś jest legalne czy nie są sądy, a nie kapturowe trybunały. Szkoda że ci którzy najgłośniej krzyczą o wolności są pierwsi do jej ograniczania
@elperson:

podejrzewam że znalazłoby się też kilka osób, które nie chcą oglądać Twojej gęby, ale to jeszcze nie powód żeby usuwać ją z przestrzeni publicznej.


Na szczęście nie mam twojej mordy, a nawet gdybym miał to nie musiałbym jej zakrywać, bo ludzie przez stulecia przywykli do brzydoty innych ludzi i nie zakazują im wychodzenia z domu z odkrytą mordą, natomiast rozwieszanie zdjęć zakrwawionych zwłok to od zawsze obsceniczna praktyka, która godzi
Na szczęście nie mam twojej mordy


@Ojciec_Slabeusz: zamiast merytorycznej odpowiedzi fundujesz mi wycieczkę po świecie swoich urojeń. Nigdzie nie wspomniałem o lgbt, żydach i wyzywaniu ludzi. Odniosłem się do wolności wyrażania władnej opinii, która jest ograniczana. Żyjemy w państwie prawa i od rozstrzygania czy coś jest legalne czy nie są sądy.

Jesteś zwyczajnie obrzydliwy- nie wiem czy z wyglądu


W latach 30-stych na ulicach niemieckich miast podobnymi inwektywami obrzucano żydów, nie
@elperson:

Odniosłem się do wolności wyrażania władnej opinii, która jest ograniczana. Żyjemy w państwie prawa i od rozstrzygania czy coś jest legalne czy nie są sądy.


Wyroki już zapadały, rady miejskie uchwalały zakaz, ciężarówki jeżdżą dalej nawet po zakazach, Jeżdżenie po ulicach i zrównywanie lgbt z pedofilami to coś więcej niż "własna opinia". Nie wszystko, co wyjdzie z prawackich czy innych ust to niewinna opinia objęta wolnością słowa i czas to
@elperson:

podobnymi inwektywami obrzucano żydów, nie pasujących do aryjskiego kanonu urody. Obrzydliwe że używasz podobnych argumentów względem mojej osoby.


Ty pierwszy zasugerowałeś, że ludzie mogą nie chcieć oglądać mojej mordy:

"znalazłoby się też kilka osób, które nie chcą oglądać Twojej gęby"

Co do reszty mogłem przesadzić z protekcjonalnym tonem, bo szczerze mam już po dziurki w nosie dyskutowanie o zasadności cyrku pro-lajferów, jaki urządzają w kraju i na ulicach i odnoszę
nikt nie chce oglądać


@Ojciec_Slabeusz: podejrzewam że znalazłoby się też kilka osób, które nie chcą oglądać Twojej gęby, ale to jeszcze nie powód żeby usuwać ją z przestrzeni publicznej. Od rozstrzygania czy coś jest legalne czy nie są sądy, a nie kapturowe trybunały. Szkoda że ci którzy najgłośniej krzyczą o wolności są pierwsi do jej ograniczania

@elperson: Siedz juz na tym podlasiu i sie chociaz nie #!$%@?, co?