Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W ogóle nie czuję się na 28 lat. Dalej zachowuję się jakbym miał 19 i czasami się zapominam. Dziwne uczucie kiedy młodsi sąsiedzi mówią do mnie "dzień dobry" zamiast "siema". Byłem w związku z kobietą o 10 lat starszą i irytowała mnie ta powaga, ciągłe siedzenie w restauracjach, oglądanie filmów zamiast wychodzenie żeby pochodzić sobie po mieście jak za dawnych lat. Nie wiem czy dopadł mnie jakiś kryzys wieku średniego xD ale chciałbym mieć 19 letnią dziewczynę. Myślicie, że takiej młodej lasce spodoba się 28 letni koleś, który wygląda młodo, dba o siebie, ma kratę na brzuchu i jest wesoły? Czy w tym wieku to już jestem dziadkiem dla takich?
#zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6dee2ae4a3c000a4053dd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
tinderowicz: Jestem młodszy 2 lata i na tinderze paruje mnie z 19 stkami, niektóre same zagadują, jednak 19 są już dla mnie za młode, tak 21 to dolna granica dla mnie, pytanie czy wiesz co 19 latki mają w głowie(pstro zazwyczaj) i dalej chcesz się z nimi spotykać, czy jara cię tylko jej młodziutkie ciało

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem dziś na randce z 19 mam sam 29. Ogólnie są dziewczyny w tym wieku które mają parcela na 20 lat starszych i są nawet takie co mają odpowiednią osobowość by nie być męczące swoją głupota. Główną wadą jest to że jak im #!$%@? to im #!$%@? po całości i żadna siła na ziemi w te pusto głowie rozumu nie wleje. A #!$%@? może im randomowo, każda ma swoją wizję
@AnonimoweMirkoWyznania: > Myślicie, że takiej młodej lasce spodoba się 28 letni koleś, który wygląda młodo, dba o siebie, ma kratę na brzuchu i jest wesoły? Czy w tym wieku to już jestem dziadkiem dla takich?

@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że jakiejś się spodobasz, ale nie oszukujmy się.
Dla zwykłej 19 latki będziesz dziadem, staruchem. Nawet 25 latek dla takiej będzie beee. Kobiety najbardziej pragną starszych, ale o 3-4 lata, a nie o