Wpis z mikrobloga

@Przepoczwarzenie: jak to dlaczego?
Jeśli znany jest powód, że coś dzieje się nie tak, to można próbować coś zrobić żeby to naprawić. Jeśli nie wiadomo dlaczego tak jest to trudniej wyeliminować problem.
Jeśli koleś dochodzi za szybko, to jest kilka rzeczy które można zrobić żeby tak się nie działo. Jeśli laska nie może dojść "bo nie" to znaczy, że problem będzie trudniejszy do rozwiązania, bo nie wiadomo jaka jest przyczyna.
smutne i prawdziwe


@Przepoczwarzenie: Kochaj się z nim częściej niż raz na miesiąc, to i dłużej wytrzyma :) Albo po prostu po 1 razie jak skończy poproś o wymianę/założenie gumy i leci dalej :)

Dziewczyny nie rozumieją, że to normalne, że jak facet długo nie ruchał, to szybko dojdzie, ale po kilku razach z tą samą osobą w krótkim odstępie czasu ten facet będzie w stanie wytrzymać wielokrotnie dłużej.

Dużo też
@max1983 no lol, z tych samych powodow moze być u kobiety. Ja nie dojde dwa razy, musze mieć kilka godz przerwy, i fikolki nie pomogą.

@sayanek Jeden mowi, żebym dala odpoczac (@max1983), drugi, ze rucham za rzadko. Moja sytuacja to nie wasza sytuacja, nie radzcie mi przez pryzmat własnych doświadczeń. Mój chlop to jest #!$%@? egoista. Zero gry wstepnej. Mamy dzieci i #!$%@? relacje. Ja znam przyczyny, ale oprocz terapii, to nie
Jeden mowi, żebym dala odpoczac (@max1983), drugi, ze rucham za rzadko. Moja sytuacja to nie wasza sytuacja, nie radzcie mi przez pryzmat własnych doświadczeń.


@Przepoczwarzenie: lol przecież nie piszę według własnych doświadczeń, tylko tego co sama napisałaś xD napisałaś, że nie może dojść z przemęczenia

no lol, z tych samych powodow moze być u kobiety.


no pewnie, że może, ale sama opisywałaś konkretny przypadek gdzie nie wiadomo co jest powodem i
@max1983: koleś z natury powinien szybko dochodzić, to był mechanizm ewolucyjny, im szybciej doszedł, tym większe prawdopodobieństwo spłodzenia potomstwa, a kiedyś rzeczy typu prywatność i czas nie były na porządku dziennym, więc się ludzie musieli śpieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko dzisiaj jest forsowana jakaś chora moda, że facet powinien "działać" całą noc xD
@little_muffin: Po całej nocy to i kobieta nie utrzyma nawilżenia nawet przy pomocy lubrykantu xD
Obtarcia i ból będzie miała przez tydzień czasu.
Max to tak do godziny, wtedy jest późniejsza możliwość kolejnego razu a optymalnie to aż oboje osiągną moment orgazmu ¯_(ツ)_/¯

@Przepoczwarzenie: Idźcie na terapie małżeńską gołąbeczki, szansa ze sami to naprawicie jest mała. Musielibyście być naprawdę zaangażowani i zdeterminowani na zmiany