Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
Mieli, jestem na wakacjach w Chorwacji, podczas nurkowania znalazłem taki nabój jak na załączonym obrazku. Co to za nabój? Od jakiej broni? Z jakich czasów może pochodzić?
Mogę to ze sobą wziąć do bagażu rejestrowanego (nie podręczny tylko ten drugi co wcześnie go zabierają) do samolotu?

Więcej zdjęć w kom

#pytanie #pytaniedoeksperta #bron #amunicja
Pobierz cz4rnyy - Mieli, jestem na wakacjach w Chorwacji, podczas nurkowania znalazłem taki n...
źródło: comment_1625646337cRf80zykC2dHqjuFOLoOMB.jpg
  • 113
: Eh Wykopki..

Amunicja może być przewożona do 5kg na pasażera w bagażu rejestrowanym. Wycinek z przepisów IATA dotyczących transportu towarów niebezpiecznych poniżej. Jedyne do czego mogą się przyczepić to do zabezpieczenia i jego stanu, który nie wzbudza zaufania. Tyle pod kątem przepisów transportowych.


@Rzetelny_89: Niewiem czemu się czepiasz oburzonych pomysłem Wykopków. Można też i pistolet sobie przewozić samolotem jak lecisz ze Szczecina do Warszawy na strzelnicę.

Chodzi o to że
@cz4rnyy: Ostatnio na lotnisku w Grecji, przyczepili się do czegoś w moim plecaku, szukali czegoś intensywnie i machali rękami również intensywnie. Zastanawiałam się czego u diabła szukają. Wszystkie muszelki wywaliłam wcześniej, miałam tylko w plecaku książki i elektronikę plus 2kg balastu. Pokazywałam im zdziwiona po kolei przedmioty i nic. Puścili. Do dziś nie wiem co wywołało takie poruszenie. Łuskę zostaw na miejscu jak ja te wszystkie śliczne muszelki :)
Ostatnio na lotnisku w Grecji, przyczepili się do czegoś w moim plecaku, szukali czegoś intensywnie i machali rękami również intensywnie.

Do dziś nie wiem co wywołało takie poruszenie.


@xyz23: myślę, że szukali piasku.