Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie miałem, nie mam i nie będę mieć dziewczyny:

- Zła przeszłość, brak dzieciństwa ( w tym gnębienie w szkole przez normictwo i julki )
- Przez punkt wyżej, zerowy kontakt z płcią przeciwną
- Brak lat młodzieńczych kiedy to inni balowali. Także przez pierwszy punkt.
- Nie mam gadane, totalny brak pewności siebie, przez sytuacje wyżej.
- Wychowanie bez ojca. Ojciec nigdy się niczego nie dorobił, nic wartościowego mi nie przekazał
- Niski wzrost
- Problemy zdrowotne, słaba kondycja, słabe serce przez leki na astmę
- Bardzo szczupła sylwetka, patyczak
- Zakola na poziomie norwood 2+
- Mieszkanie wsi ( 200 mieszkańców ) najbliższe "miasteczko" 5k osób oddalone o 15km
- Dom z czasów 1 wojny, nieocieplony z jednej strony, grzyb na ścianach, meble z prl, zawalająca się łazienka, eternit.
- Brak planów na życie, przez niespełnioną przeszłość i zamartwianie się nad nią

Dodam na koniec, że pamiętam do dziś jak w podstawówce byłem bity przez normików za to, że nie potrafiłem i nadal nie potrafię wymówić litery "R"
Byłem i jestem odmieńcem, a tu moje miejsce. Przegryw nie zazna bliskości drugiej osoby.

#przegryw
#depresja #samotnosc #blackpill
DamianeX1X - Dlaczego nie miałem, nie mam i nie będę mieć dziewczyny:

- Zła przesz...

źródło: comment_162560650419qaFbFEI1TZw9ftnJz173.jpg

Pobierz
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianeX1X:

Brak lat młodzieńczych kiedy to inni balowali. Także przez pierwszy punkt.

- Nie mam gadane, totalny brak pewności siebie, przez sytuacje wyżej.
Tak naprawdę to te dwa wystarcza
@Elektronik_Mocy: Pięknie napisane, ludzie co mieli TATĘ, ten piękny męski wzorzec, z którego można czerpać garściami, nie doceniają tego. Całe, albo - bezpieczniej ujmując - większość życia determinuje właśnie dzieciństwo i wychowanie; czyt. rodzice/rodzina. Ja miałem cholerną patologię, brak ojca od 8 roku życia, olkoholik, matka toksyczna, chora psychicznie oraz z przejściami, głównie dzięki temu, co stary #!$%@?ł. Ciężko mi w te życie, ale normictwo tak czy siak nie zrozumie...