Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie miałem, nie mam i nie będę mieć dziewczyny:

- Zła przeszłość, brak dzieciństwa ( w tym gnębienie w szkole przez normictwo i julki )
- Przez punkt wyżej, zerowy kontakt z płcią przeciwną
- Brak lat młodzieńczych kiedy to inni balowali. Także przez pierwszy punkt.
- Nie mam gadane, totalny brak pewności siebie, przez sytuacje wyżej.
- Wychowanie bez ojca. Ojciec nigdy się niczego nie dorobił, nic wartościowego mi nie przekazał
- Niski wzrost
- Problemy zdrowotne, słaba kondycja, słabe serce przez leki na astmę
- Bardzo szczupła sylwetka, patyczak
- Zakola na poziomie norwood 2+
- Mieszkanie wsi ( 200 mieszkańców ) najbliższe "miasteczko" 5k osób oddalone o 15km
- Dom z czasów 1 wojny, nieocieplony z jednej strony, grzyb na ścianach, meble z prl, zawalająca się łazienka, eternit.
- Brak planów na życie, przez niespełnioną przeszłość i zamartwianie się nad nią

Dodam na koniec, że pamiętam do dziś jak w podstawówce byłem bity przez normików za to, że nie potrafiłem i nadal nie potrafię wymówić litery "R"
Byłem i jestem odmieńcem, a tu moje miejsce. Przegryw nie zazna bliskości drugiej osoby.

#przegryw
#depresja #samotnosc #blackpill
DamianeX1X - Dlaczego nie miałem, nie mam i nie będę mieć dziewczyny:

- Zła przesz...

źródło: comment_162560650419qaFbFEI1TZw9ftnJz173.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@kamil150794: ok, ale dlaczego nie przeprowadzisz się gdzieś gdzie mógłbyś mieć jakieś lepsze perspektywy? Siedzenie na wsi to dla mnie jak siedzenie w jaskini. Oczywiście nie mam nic do wsi, ale jeżeli piszesz, że najbliższe miasteczko 5k mieszkańców jest 15 km od ciebie to znaczy, że musi to być niezła dzicz. No ma szans by poznać kogokolwiek, albo zrobić cokolwiek. Co tam w ogóle u ciebie można robić w okolicy
  • Odpowiedz
@DamianeX1X:

- Zła przeszłość, brak dzieciństwa ( w tym gnębienie w szkole przez normictwo i julki )

życie..., zaakceptuj ją i tyle i aż tyle. Możesz co chwilę mówić, że byłeś gnębiony, ale to nikogo nie obchodzi. Zaakceptuj i nie poddawaj się emocjom związany z dziecinstwem np. po przez medytacje(jest kilka odmian, ale chodzi mi o to, że masz jakąś myśl np. przypomina Ci sie ze byłeś gnębiony. Zauważasz to ale nie poddajesz się emocjom)

- Przez punkt wyżej, zerowy kontakt z
  • Odpowiedz