Wpis z mikrobloga

Mircy - BMW serii 6 E63 pic rel

Orientuje sie ktoś jak jest z kosztami utrzymania w porownaniu do np E9x 335i albo czegoś podobnego? Mam na myśli, że wiem że to droższe niż golf w utrzymaniu, ale czy to jest poziom porsche tak jak seby na grupie pisali czy jednak moze nie tak zle?

Nie pytam konkretnie o zaden silnik, bo tam kazdy duzy i kazdy by mi pasowal

#motoryzacja #bmw #bmwboners
o.....k - Mircy - BMW serii 6 E63 pic rel

Orientuje sie ktoś jak jest z kosztami u...

źródło: comment_1625557746JAkorag5p7ip8VgX3tU9i3.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oblesny_wujek: moim zdaniem samochody tej klasy to nie są pojazdy które kupuje się używane - fakt że cena ich zakupu jest w zasięgu ręki przeciętnego Kowalskiego nie znaczy że koszty utrzymania również, ale to tylko moje zdanie i masz prawo je olać
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: Wlasnie kupilem. W sobote bedzie u mnie to Ci powem. 4.4

Nie spodziewam sie jakis duzych wydatkow - kupilem uszkodzona lekko. Czesci zawieszenie normalnie, klocki tarcze tez. Myslalem, ze opony beda drogie, ale nie sa.

Elementy blacharskie tez tanie. Mechanicznie sporo wspolnego z e60 a te sa juz ogarniete przez mechanikow.

Najbardziej balbym sie silnika, bo 4.4 potrafia zaskoczyc, ale tak to spoko. Nie moge sie doczekac az przyjedzie
  • Odpowiedz
@bigger: 4.4 V8 333 KM 5,8s do setki i spalanie 12l/100

a moja 20 lat mlodsza beema pali tyle samo, tyle ze ma 170KM, 2,5, 2 cylindry mniej, no i jakies 5s wiecej do setki xd to jest piekne w nowszych autach
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: Kupilem tutaj. Wersja USA , ale wczesniej niebita, bo sciagnieta na mienie. Kilkanascie lat w jednych rekach. Dostala po zawieszeniu i juz patrze na graty to sa tanie.

Z tymi 12 litrami to watpliwa sprawa. 7er z tym silnikiem palila w maly miescie 15+ w trasie okolice dychy. Zobacyzmy. Dam znac co i jak
  • Odpowiedz
@bigger: a zakladaj gaz i sie nie przejmuj, imo lepiej kase zaoszczędzoną na benzynie wpakowac w utrzymanie auta, zwlaszcza ze tutaj to by było pare setek złotych miesiecznie

ja nie mam gazu niestety i zaluje ze nie zamontowalem
  • Odpowiedz
Elementy blacharskie tez tanie. Mechanicznie sporo wspolnego z e60 a te sa juz ogarniete przez mechanikow.


@bigger: ja pytałem u mechanika ostatnio o taką szóstkę to mówili właśnie, że pod spodem to to samo co 5 właśnie.
Najciekawszy temat u Ciebie to będzie silnik właśnie ;) Jak tylko się zdrowy trafi to będzie fajne auto.
  • Odpowiedz
Wlasnie kupilem. W sobote bedzie u mnie to Ci powem. 4.4


@bigger: xD niedługo na słowo "valvetronik" będziesz się budził z najgłębszego snu jak z koszmaru, a usłyszane w tłumie spowoduje drgawki i pocenie się na całym ciele xD
  • Odpowiedz