Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy: Mój ojciec miał #!$%@? ma puncie wczesnego wstawania, właściwie nadal ma, wstaje o 4, chociaż zdarza mu się wylegiwać do 5. Jak mieszkałem z rodzicami i słyszałem, że wstaje to oznaczało, że najwyższa pora kłaść się spać.
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Jarek to niech sam się najpierw podsumuje. Prowadzony za rączkę od kołyski nie poznał życia i miał wszystko załatwione aż wyrosła z niego ciamajda. Dla ciebie przykładowy polski mężczyzna? Pierwszy do oceniania i decydowania o losach żon i dzieci, a szkoda nawet strzępić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No Polacy piją ale nazywanie co drugiego mężczyzny mizernym pijaczyną jest debilne
  • Odpowiedz
Co jak co, ale Jarek dobrze podsumował polskich mężczyzn:


@throwaway2137: a polskie kobiety same się dobrze podsumowują, gdzie polska na całym świecie jest znana z tego że p0lki są łatwe i nasz kraj to darmowy burdel europy
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz: Mój też kurła całe życie sto godzin wcześniej. Do roboty od zawsze chodził na ósmą, a już kurła po 5 na nogach. Samo golenie zajmowało mu dłużej niż mi łazienka, wyszykowanie, spakowanie plecaka, ubranie się i wyjście do szkoły ()
  • Odpowiedz