Wpis z mikrobloga

Pytanie do handlujacych na #gielda za pomoca #xtb
(w komentarzach mile widziane przyklady dotyczace problemow oraz oszustw)

Jestes zadowolony z XTB?

  • Tak - wszystko dziala, nie kradna, nie oszukuja 71.6% (63)
  • Nie - duzo problemow technicznych 5.7% (5)
  • Nie - kradna i oszukuja 11.4% (10)
  • Nie - problemy techniczna oraz kradna i oszukuja 11.4% (10)

Oddanych głosów: 88

  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SweetieX: tak. Łatwo się pomylić szczególnie jeśli jest się nowym na platformie, często źle rozliczają transakcje, ale nie płacę prowizji za większość operacji i stosunkowo mało jest grubszych awarii. Sprzedają prawo poboru i nie ma IPO ;)
  • Odpowiedz
@SweetieX: Wystarczy nauczyć się, że xtb zlecenia bierze z jakiegoś ichniejszego orderbooka i ma dziwne fluidity.
Nieraz kupowałem/sprzedawałem powiedzmy 500 akcji i zlecenie wisiało przez 5 minut bez możliwości anulowania.
Ja już obsrany że kasa przepadła, a potem po prostu zlecenie podzielone na 20 transkacji.
  • Odpowiedz
@SweetieX aplikacja na telefon czasami zlodziejsko laguje. Już tłumaczę: ustawiasz takie profit (czy sl) zapisujesz zmiany i apka dostaje laga (mam dobry telefon wiec to nie jego wina), czekasz kilka sekund, dochodzisz do wniosku, że nie złapało dotknięcia, zapisujesz ponownie, ale apka zapamiętuje to kliknięcie jako drugie, tak więc jak się odwiesi to zapisuje tp i od razu zamyka pozycję. Kilka stówek już na tym popłynąłem.
Oczywiście jak masz włączone potwierdzenia
  • Odpowiedz
@Fuco: no to sorry ale jest wolność słowa i mogę korzystać z wyszukiwarki i wklejać linki

ujmujesz to co się stało w cudzysłowiu jakby bagatelizując - no ciekawe czy klienci którzy potracili przez rekwoty i poślizgi miliony zł też tak to ujmują

w mojej opinii nie ma na polskim rynku dobrego
  • Odpowiedz