Słopnice - wjechali quadami do lasu i zanieczyścili ujęcie wody pitnej

W kompleksie leśnym Mogielicy (Beskid Wyspowy) doszło do zniszczenia cieku wodnego w bezpośrednim sąsiedztwie ujęcia wody pitnej dla mieszkańców Słopnic. Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiadało surowsze kary za rozjeżdżanie lasów quadami, jednak zajmują się sprawą Zbigniewa Z. i brakuje im czasu.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 143
- Odpowiedz


![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (143)
najlepsze
Ten głupi pseudo sport powinien być zakazany . Chcą deb..le poszaleć to niech se wybudują zamknięte tory dla quadów i crosów i tam szaleją. Czyli wprowadzenie zasad jak dla samochodów wyścigowych. Jedynie zakaz poruszania się po drogach i terench prywatnych i lasach przywróci porządek .
@Gjbgghbhhjj:MS obiecało, że zaostrzy kary za rozjeżdżanie quadami i crossami lasów w 2025 r., a jest już niemal połowa 2026
źródło: 672672276_1390492849760750_4512939344053304838_n
PobierzNo nie wiem na swoim podwórku, ja nie kupywałem sobie samolotu bo nie miałbym gdzie tym lądować( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w jednym zdaniu?
A tu inna metoda
źródło: image_4_140115
PobierzJeden debil zrobi coś głupiego i wszyscy muszą cierpieć.
Wszystkiego zakazać najlepiej, może oddychania ?
Komentarz usunięty przez moderatora
Na pastwiskach dokładnie to się robi. Do tego znaki, że jest pod napięciem.
https://jedynka.polskieradio.pl/artykul/3676676,Quady-i-motocykle-w-lasach-jak-rozwiązać-narastający-problem-Tłumaczy-dr-Igor-Protasowicki
A w dwóch zdaniach?
Przesłuchałem całe I on nic nie tłumaczy.
Gadka jest stara jak świat LP powinny wydzielić jakiś fragment lasu do rozjeżdżania przez quady i motocykle. Pytanie ile tego wydzielić co uwzglednić czego nie itp.