Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ulan_mazowiecki: nie wiem o co wam chodzi, przecież palma jeszcze całkowicie nie obumarła, jest nadzieja, wszakże poumiera jeszcze parę lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Przyznaję, że to walka trudna, ale jeszcze nie przegrana. Dajcie nam jeszcze trochę czasu - mówi Burkiewicz.
(...)
- Palma może wyglądać na uschniętą, ale taka nie jest - podkreśla Burkiewicz. - Palma do dawnej formy już nie wróci. Nie ma się co
za 30 milionów, wybudowali nową palmiarnię dla 180-letniego daktylowca, uszkadzając go przy tym do tego stopnia, że roślina obumarła i uschła.


@ulan_mazowiecki: zaraz, chcecie mi powiedzieć że w kraju w którym służba zdrowia jest parodiom, w którym ludzie umierają #!$%@? na izbach przyjęć, a diagnostyka nowotworów jest na poziomie państw trzeciego świata urząd jednego z największych miast wydaje sobie z dupy 30 MILIONÓW cebulionow na przesadzenie jakiegoś #!$%@? egzotycznego drzewa, a
@delir-bulscu: no on nie, ale urząd miasta ma konkretną strukturę i chyba prezydent mniej więcej orientuje się chociażby w tych droższych projektach, no chyba, że 30 mln to tam #!$%@?. nie jestem za #!$%@?ą, bo tak (chociaż ta babka jest dla mnie totalnie miałka), ale jeśli z czegoś takiego nie będzie żadnych konsekwencji na żadnym poziomie, to po prostu będzie kpina z mieszkańców.
W sumie bez różnicy czy ta palma by