Wpis z mikrobloga

@WhitePilled żonaty nie jestem, ale
- wesel w Azji (przynajmniej Filipiny) to nie ominiesz, musi być zrobione żeby cała wioska mogła się najeść za darmo
Osóbiscie gdybym miał to robić, to w Azji większe i zaprosić znajomych i rodzinę a przy okazji mieliby wakacje życia :)
W Polsce takie drobne dla osób, które nie byłyby wstanie się do Azji udać
@WhitePilled: Zrobiłem wesele w Chinach, w klubie golfowym, nie zaprosiłem rodziny żony (oprócz Mao Mao) bo mnie #!$%@? na dzień dobry. Teraz już żyję z nimi spoko ale to dopiero po ustaleniu mojej pozycji w stadzie.
Wesele zorganizowałem żeby żona była szczęśliwa. Pokazowa hucpa gdzie ślubu udzieliła nam moja nauczycielka chińskiego z uniwersytetu przy okazji mogłem zaprosić kilku chińskich kontrahentów na imprezę na poziomie. Wszystko wyrachowane bez skrupułów.
Nie planuje wesela
Pobierz
źródło: comment_1625480984OPaViD1DIQPZd4vU1eNVq5.jpg
Nie planuje wesela w Polsce bo po co?


@LuckyStrike: a Twoi rodzice w ogóle widzieli Twoją żonę? I co to Mao Mao? xd

bo mnie #!$%@? na dzień dobry


@LuckyStrike: bo jesteś biały czy o coś innego poszło?

tak, mieszkam od 3lat


@damian91: a wiesz może czy da się tam teraz dostać na kilka miesięcy w celach turystycznych? Obecnie niby granice zamknięte dla turystów, ale może da się coś
@WhitePilled obecnie jak nie masz żony lub dziecka to nie da rady.
Powoli dochodzą jakieś informację, że dla zaszepionych mają granice otwierać, ale nic oficjalnego. Zresztą nie wierzę, że szybko coś się zmieni skoro, żeby pojechać na wyspę obok testy covidwe+ zatwierdzenia z lokalnych urzędów (,)
@LuckyStrike: żona nie #!$%@? się na ciebie że pojechałeś po jej starych jak po szmacie? Bo chinczyki mają wysoką kulturę twarzy i próbę obrażenia starszego od ciebie miała w chińskim umyśle przepalić styki i dupsko musiało pęknięć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sindram: żona jest adoptowana to po pierwsze, po drugie: #!$%@?łem głównie po jej starszym rodzeństwie i ciotkach z dupy co się próbowały #!$%@?ć, dla rodziców byłem miły aczkolwiek stanowczy.
Potem nawiązałem kilka istotnych znajomości z wysoko postawionymi ludźmi w ich lokalnej społeczności. Z kumplem Polakiem #!$%@?śmy kilka pokazowych akcji (np. remont domu ojca) które nie przeszły bez echa na wsi. Teraz moja żona jako jedyna kobieta na wsi siedzi z mężczyznami