Wpis z mikrobloga

W pierwszej połowie czerwca przejechaliśmy trasę rowerową wzdłuż polskiego wybrzeża - R10. Świnoujście (granica z niemcami) - Piaski (granica z ruskami). W sumie 555km.
Tragiczne oznaczenie powoduje, że bez ciągłego zerkania na nawigację ciężko się trzymać trasy.
Widoki świetne, a nadmorskie noclegi na dziko mega ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bikepacking #bushcraft #rower #podroze
modessef1 - W pierwszej połowie czerwca przejechaliśmy trasę rowerową wzdłuż polskieg...

źródło: comment_16254018942jDfyk1WTQzhTn5R8LgCpE.jpg

Pobierz
  • 16
@modessef1 ja jechalem z Kolobrzegu do Swinoujscia... dramat momentami. Dodam ze jechalem na szosie. Te kocie lby kolp bazy wojskowej spowodowaly poluzowanie szprych, ale to nic w porownaniu do jazdy w piasku. Myslalem ze jak eRka to bedzie lepiej.
A druga rzecz: kazda gmina przez ktora przebiega R10 powinna dawac kompas albo sekstant...
@modessef1: trasa jest super, potwierdzam. Jedna z moich ulubionych, bo bardzo lubię też wodę, póki iperyt jeszcze nie #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Też spałem na dziko. Nocleg na plaży w namiocie nie jest najlepszym pomysłem, bo wcześnie rano słońce tak nagrzewa namiot, że robi się nie do wytrzymania i trzeba #!$%@?ć. Lepiej na skarpie nad brzegiem się #!$%@?ąć w lasku. Szum morza, ptaków śpiew. Bez słuchania
@ruthless: kolega w niebieskim to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sakwa to Kellys Trial z roku modelowego 2014. To byl jej 7 wyjazd i dopiero w tym roku urwałem taką fajną wszywkę za którą się ją wygodnie podnosiło. Fajnie pakowna, sporo kieszeni. Polecam ale nie wiem jak zmieniały się modele i ich jakość na przestrzeni lat.