Wpis z mikrobloga

Przeczytałem artykuł @herzyk_wieczorkiewicz o Incelach i to jest takie #!$%@? kotka za pomocą młotka xD Niby pokrzywdzeni ale jednak nie, bo fora incelskie w stanach nawołują do mordowania kobiet. Niby apolityczni ale duża części jest za konfederacją czyli źlę. Niby podpierają się psychologią ewolucyjną ktòra jest uznawana za naukę, ale dużo naukowców ją neguje i w sumie nie wiadomo xD Może kobiety są trochę winę ich sytuacji, bo celują w atrakcyjnych mężczyzn ale przegrywy też chcą księżniczki z bajki i tak dalej mógłbym wymieniać. Odniosłem wrażenie że autorka z racji bycia feministką i pisania tego artykułu dla skrajnie lewicowej Krytyki Politycznej, nie jest w stanie dostrzec że jednym z najważniejszych problemòw przegrywów jest zadawanie im cierpienia przez kobiety, ktòre często w wymiarzę zadawania ran psychicznych są #!$%@? sto razy gorsze od jakiegokolwiek mężczyzny. Pani Wieczorkiewicz piszę że lewica powinna dostrzec ich problemy ale w narracji lewicy nigdy nie słyszałem mòwienia o problemach mężczyzn z małych miast, samotnych, z problemami psychicznymi, #!$%@?ącymi od zmierzchu do świtu w kołchozie za to non stop słyszę o gejach, piekle kobiet transach i wszystkich "pokrzywdzonych" opròcz tej jednej grupy o ktòrej pisze Wieczorkiewicz. Nie dajcię się złapać że mamy jakiś "obrońców" a już zwłaszcza na lewicy, bo za tym niby obronnym artykułem kryję się feministka, która tak czy siak widzi was gwałciciela i oprawce.
#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #bekazlewactwa #konfederacja #neuropa #4konserwy
  • 8
@YoungZibixD W sensie artykuł to #!$%@? kotka za pomocą młotka bo nie stawia inceli w jedynie słusznym, pozytywnym świetle pokrzywdzonych wrażliwców? Bo tak trochę odbieram te zarzuty. To nie prawda że wśród incelstwa jest dużo toksycznych zachowań? Nieprawda, że incelskie teorie o alpha/beta to nie jest jedyne słuszne spojrzenie na sprawę?
@YoungZibixD: wow, nie zrozumiałeś tak prostego artykułu.

Pani Wieczorkiewicz piszę że lewica powinna dostrzec ich problemy ale w narracji lewicy nigdy nie słyszałem mòwienia o problemach mężczyzn z małych miast, samotnych, z problemami psychicznymi, #!$%@?ącymi od zmierzchu do świtu w kołchozie


@YoungZibixD: dosłownie w tym samym artykule

Większość inceli zdaje sobie sprawę, że fizyczne odstępstwo od kanonu urodowego nie jest ich jedynym problemem. Piszą o biedzie, niemożliwości wyprowadzenia