Wpis z mikrobloga

@Mescuda: wiem, że to tylko mem, ale ludzie mają problem bo biorą kredyt mimo że ich na niego nie stać. Dlatego jest na całe życie. Mam koleżankę, co z mężem wzięła kiedyś kredyt na 40 lat, bez wkładu własnego, bo nie mieli kasy. Teraz takie coś nie jest możliwe, ale dużo osób właśnie coś takiego sobie zafundowało. Biorą pod korek, a potem ledwo zipią.
  • Odpowiedz
@jarema87: kiedyś to było, człowiek se czekał na mieszkanie z wielkiej płyty tylko troszkę a później żył jak król. @Mescuda: wiem, że tylko mem ale ni kurdebele, żyjemy w Europie bez granic i mamy Niemcy za miedzą, pojechać na trochę i można sobie ustawić lepszy start.
  • Odpowiedz
żeby uzyskać podstawowe prawo człowieka jakim jest dach nad głową


@Alakecz: twoje "prawo" jest przymusem dla kogoś kto ten dach musi ci wybudować. Dlaczego chcesz robić z ludzi swoich niewolników?

Zawsze możesz mieszkać w przyczepie jak Drzymała. Chyba, że Hollywood wyżarł ci już mózg i musisz mieć willę z basenem. Ale dlaczego inni mają się składać na twoje zachcianki? Co następne? Ferrari podstawowym prawem człowieka?
  • Odpowiedz
@caslin: To jeszcze nic, rozmawiałem pewnego razu na Pradze z młodą kobietą która miała mieszkanie na Nieporęckiej, bodaj 28 metrów jak mnie pamięć nie myli. Mieszkała tam z mężem i dzieckiem małym i jeszcze nie mogła się nachwalić jakie to mieszkanie jest super i jak im tam dobrze.
  • Odpowiedz