Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@CharytatywnyTroll: no przegrałeś bo nikt ci tych 10 lat nie odda. #!$%@? że masz hajs, jak masz pewnie #!$%@? zdrowie, a tak czy tak nigdy już z kolegami nie popijesz i nie poświrujesz na akademikach, nie pojedziesz na yolo pod namiot itd. bo wszyscy wokół już się ustatkowali, a tobie został tylko hajs i za kilka lat pewnie kryzys wieku średniego.

Ja nie neguję twojej pracowitości. Ja tylko mówię że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@katuluu: mieszkanie jest prawem człowieka. Może być wynajmowane, może być od państwa, może być własne. Chodzi o to żebyś miał swój kąt. Jeżeli system oferuję albo nierealnie drogie mieszania, albo nierealnie wysoki czynsz za wynajem, oraz brak normalnych mieszkań komunalnych to coś jest nie tak i ja o tym mówię.

#!$%@?ąc już że w Polsce wynajmujący to często mendy i prosisz się żeby wbić gwóźdź w ścianę, albo pomalować pokój.
  • Odpowiedz
@bobikufel: Tylko, że takie sytuacje praktycznie nie występują. Stare baby bardzo rzadko wynajmują mieszkania, a jak już to raczej poniżej ceny rynkowej. To raczej młodsi właściciele mieszkań podbijają ceny, a podbijać sobie mogą, bo ludzie i tak zapłacą.
  • Odpowiedz
@Alakecz: od kiedy to chlanie i „swirowanie w akademikach” ma cos wspolnego z korzystaniem z zycia? Wlasnie tym sobie moze zdrowie #!$%@?. Nie popieram pracoholizmu ale sam zaluje ze pozno ogarnalem sie finansowo i mieszkaniowo. Dzis moglbym juz mieszkac na swoim.
  • Odpowiedz
warto było stracić najlepsze lata życia na #!$%@? tylko po to żeby uzyskać podstawowe prawo człowieka jakim jest dach nad głową – zdecydowanie system działa doskonale XD


@Alakecz: Nie no, masz rację, powinno się rozdawać za darmo mieszkania, albo działki pod zabudowę każdemu Oscarkowi, który skończy 18. xD
  • Odpowiedz
a tak czy tak nigdy już z kolegami nie popijesz i nie poświrujesz na akademikach, nie pojedziesz na yolo pod namiot itd


@Alakecz: Najlepsza lata życia dla socjalwykopka, to chlanie po akademikach xD Już pomijam kwestię namiotu, bo pod ten można jeździć TYLKO do 30 lat xD
  • Odpowiedz