Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: no to nie false flag (przyznam, że nie interesują mnie członkowie konfederacji), ale rzeczywiście przez takich, ludzie z prawdziwymi argumentami są sprowadzani do czegoś takiego.
  • Odpowiedz

nie są obowiązkowe, więc nie muszę się szczepić. Są dopuszczone warunkowo. Należy zaszczepić ludzi starszych i z grup ryzyka, a nie przymuszać wszystkich (a już na pewno nie dzieci), bo korzyść (zarówno osobista, jak i społeczna) zaszczepienia zdrowej, młodej osoby jest znikoma. Co tam jeszcze - może to, że ostatnio stały się narzędziem próby ograniczenia podstawowych praw człowieka i niezgodnej z nimi segregacji, oraz szantarzu - nie zaszczepisz się, to będzie lockdown
  • Odpowiedz
Należy zaszczepić ludzi starszych i z grup ryzyka, a nie wszystkich, bo korzyść (zarówno osobista jak i społeczna) zaszczepienia zdrowej, młodej osoby jest znikoma.


@fukinloner: Ktoś ci sprzedał bełkot.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: tak. Ten Pan. https://en.wikipedia.org/wiki/John_Ioannidis i nie jest to bełkot, bełkot to masz w mediach. Ten człowiek zamiast pajacować przed kamerą zdążył wydać i uczestniczyć w badaniach i opracowywaniu kilkunastu bardzo wpływowych prac dotyczących covid i zdrowia publicznego w pandemii.

Zbyt wysoko, żeby go cenzurować/kasować. Jednak jako eksperta typu pajac Gut i Simon, ( czy jacyś randomowi lekarze z Podlasia po pediatrii) go nie brali (i dobrze).
  • Odpowiedz
Są dopuszczone warunkowo


@fukinloner: przeciez wszystkie szczepionki przeszly testy i sa w 4 fazie badań.

Należy zaszczepić ludzi starszych i z grup ryzyka, a nie przymuszać wszystkich


@fukinloner: kazdy jest w grupie ryzyka przy tym poziomie transmisji

bo korzyść (zarówno osobista, jak i społeczna) zaszczepienia zdrowej, młodej osoby jest znikoma.


@fukinloner: a jaka jest wada? Cos ci sie stanie jak sie zaszczepisz? Ubedzie ci czegos?

oraz szantarzu


@fukinloner:
  • Odpowiedz
@AgentGRU:

przeciez wszystkie szczepionki przeszly testy i sa w 4 fazie badań.

przeszły testy w znacznie przyśpieszonym trybie, stąd warunkowe dopuszczenie.

kazdy jest w grupie ryzyka przy tym poziomie transmisji

nie rozumiesz znaczenia pojęcia - grupa ryzyka, niech będzie jaśniej, żebyś zrozumiał - nie jestem w grupie wysokiego ryzyka (ani nawet średniego)

a jaka jest wada? Cos ci sie stanie jak sie zaszczepisz? Ubedzie ci czegos?

tego nie wiem, nic szczególnie
  • Odpowiedz
cieszę się, że się do tego przyczepiłeś, świadczy o twojej zdolności do argumentacji co do meritum.

tobie też wziąć?


@fukinloner: aha xD

przeszły testy w znacznie przyśpieszonym trybie, stąd warunkowe dopuszczenie.


@fukinloner: zrodlo? znowu IDD?

tego nie wiem, nic szczególnie mi też się nie stanie jeśli się nie zaszczepię. Wybór należy do mnie.


@fukinloner: czyli nie masz argumentu, a zwykly chłopski rozum. Jak ci lekarz przepisuje antybiotyk to tez
  • Odpowiedz