Wpis z mikrobloga

Jaki zawód do przebranżowienia, żeby docelowo móc otworzyć własną działalność? Chodzi mi o zawód, w którym nie ma na start wymogów z kosmosu, jakiś dziesiątek uprawnień i egzaminów państwowych?
Obecnie jestem typowym korposzczurem i po 4 latach rzygam tym. Uświadomiłem sobie, że nic tak naprawde nie umiem po za angielskim i klepaniem na kompie. Chciałbym to zmienić i w czymś konkretnym się wyspecjalizować.
#pracbaza #praca #korposwiat #korpo #firma
  • 16
@Overrr: Jakaś wykończeniowka może faktycznie bo z tego co słyszę to dużo tam januszy a mało ludzi ze skilem, ale jest ciężej fizycznie niż przy kompie, wiadomo. Myślałem tez kiedyś nad stolarstwem ale od wykopków dowiedziałem się ze 90% pracuje na linii produkcyjnej i z rzeźbienia wykwintnych ławeczek nikt nie wyżyje.

Możesz ewentualnie odlewac perfumy na tagu po zawyżonych cenach #pdk

A tak ogólnie to wydaje mi się ze własny sklep
@Overrr oprocz tego co powyzej to sprzatanie, układanie paneli, malowanie, transportowanie, ogolnie rzecz biorac kup jakiegos vana, zarejestruj sie na fixly i bzikaj, znaczy sie pracuj, w duzych miastach czesto brakuje osob ktore by takie drobne uslugi robiły. Mozesz sobie pokombinowac by robic to w weekendy i sprawdzic czy warto zmieniac branze - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Do 1k mozesz prowadzic dzialalnosc nierejestrowana jak cos.