Wpis z mikrobloga

Pracownik niezaszczepiony (specjalnie tego nie zrobił) non stop kombinuje z chorobowymi i kwarantannami.
Normalnie byłem cierpliwy, ale okazało się, że w ciągu roku przepracował może jego pół.
Co chwile #!$%@? coś. A to kwarantanna, a to dziecko na kwarantannie, a to on chyba ma gorączkę i nie przyjdzie i w kółko to samo.

W sierpniu kończy mu się umowa i mam nadzieję, że zdaje sobie sprawę, że mu jej nie przedłożę bo w sumie na jego miejsce i tak musiałem kogoś zatrudnić. Na pytanie czemu się nie zaszczepi, by mieć spokój i normalnie działać i żyć odpowiedział "że on ma to w dupie i zaszczepi się jedynie jak będzie obowiązek".

Jak mi jeszcze ktoś raz wyjedzie z "segregacją" to mu jebnę z karata w głupi ryj.

#koronawirus #szczepienia #praca
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@blackmilk: no spoko - bardzo mądrze na przykładzie jednego typa bronić #!$%@? całego społeczeństwa w kontrolę i inwigilację jaka była do wyobrażenia jedynie w jakichś czarnych wizjach. Tak #!$%@?ć segregację czyli ochotę rządzących do wprowadzenia aplikacji i skanowania w każdym miejscu publicznym i sklepach. Chyba sobie sprawy nie zdajesz że odebraną wolność trzeba często wyrywać siłą. Zwolnij pracownika a nie promuj takiego zamordyzmu.
Jak dziecko ma kwarantannę to on nie ma, dajesz się w #!$%@? robić


@Rabusek: to bardziej chodzi o to, że jak dziecko jest na kwarantannie, to ktoś musi się nim zająć...
@blackmilk coz,chlop pojdzie do pracy gdzie indziej,chciales wydymac freda a fred wydymal was¯_(ツ)_/¯ za to co placicie w rp na etacie to tylko l4 walic, widze ze piecze ze ktos korzysta ze swojego prawa,ale skoro piecze wiec znakiem dziala.A co do twej " uczciwej" placy to widocznie to ty pierwszy zaczales leciec w kulki w tym twoim pozal sie boze januszeksie