Wpis z mikrobloga

Panowie, my musimy sobie pewną rzecz powiedzieć. Fakty są takie, że dzisiejszy świat oszalał. Powiem brutalnie: on jest #!$%@?. Bo jak inaczej nazwać sytuację, w której dziennikarze sportowi są notorycznie gnębieni przez plotkarskie media. Ty Krzysiu coś o tym wiesz . Człowiek wchodzi na rzekomo poważne portale, a tam nagłówki: „Borek zaliczył wpadkę”, „Borek ma rozpięty rozporek”, Borek to, Borek tamto. Mnie to nie rusza, bo ja mam silną psychikę, natomiast do czego zmierzam... Wczoraj polska reprezentacja niepełnosprawnych karłów wywalczyła medal z czekolady w prestiżowej dyscyplinie, jaką jest bieg na 100 metrów we wszystkich kierunkach. Ani jednej informacji na ten temat w liczących się mediach. Czy to nie o tym powinny się rozpisywać serwisy sportowe, dzienniki, żurnale? Żeby wlać trochę radości i pozytywnego przekazu w serca polskich kibiców, tak brutalnie doświadczonych po fatalnych dla nas Mistrzostwach Europy UEFA Euro 2020. A nie #!$%@?ć po raz setny o tym, że Borek coś zrobił, coś pokazał, narażając mnie i moją rodzinę na dyskomfort psychiczny! Ale darujmy sobie te zbędne didaskalia, bo warto skupić się na generaliach i rzeczach ważnych. A ważne jest to, żeby się nie #!$%@?ć, żeby pozostać sobą, nawet w obliczu medialnej nagonki. I myślę, że redaktorzy pewnych mediów i tak zwani dziennikarze powinni wziąć tę uniwersalną prawdę pod rozwagę. Tyle z mojej strony.
#kanalbekowy #kanalsportowy #mecz
bolek_bagno - Panowie, my musimy sobie pewną rzecz powiedzieć. Fakty są takie, że dzi...

źródło: comment_1625214816RDMZoquIPVDXBjkgp0Zf7l.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Fakty są takie, że dzisiejszy świat oszalał. Powiem brutalnie: on jest #!$%@?.


@bolek_bagno: Przy każdym innym dziennikarzu taki tekst brzmiałby jak fake, ale w przypadku Borasa rzucenie mięsem nie jawi się jako coś zaskakującego.
  • Odpowiedz
Wczoraj polska reprezentacja niepełnosprawnych karłów wywalczyła medal z czekolady w prestiżowej dyscyplinie, jaką jest bieg na 100 metrów we wszystkich kierunkach


@bolek_bagno: XDXDXDXDXD
  • Odpowiedz
Przy każdym innym dziennikarzu taki tekst brzmiałby jak fake, ale w przypadku Borasa rzucenie mięsem nie jawi się jako coś zaskakującego.


@pawelososo: mało tego, Borek właśnie tak powiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bolek_bagno: Opus Magnum Borkowizmów. Powiem wprost: teksty o uplastycznianiu, teksty o unaocznianiu, tekstu o Ymbapie się przyjadły.

Ale to:

darujmy sobie te zbędne didaskalia, bo warto skupić się na generaliach i rzeczach ważnych. A ważne jest to, żeby się nie #!$%@?ć, żeby pozostać sobą.


To jest maestria. To jest kunszt. To jest poezja, która niewielu się udaje.
  • Odpowiedz