Wpis z mikrobloga

Po co właściwie #rozowepaski które poznały #niebieskiepaski na portalu randkowym, z którym pisały tak jakby ktoś ich do tego zmuszal i #niebieskipasek musial ciagnąc ja za jezyk, urywaja kontakt po czym po pol roku usuwaja go ze znaj? ¯\(ツ)_/¯ czy to manipulacja zebym zaprosil ja na randke? No ale jesli ja widze, ze rozmowa juz przy pisanii srednio sie klei to mam si zmuszac do spotkania? ( ͡° ʖ̯ ͡°) skoro nie wie o czym pisac w internecie to raczej prawdopodobne jest ze na spotkaniu tez bedzie cicha ¯\(ツ)_/¯

#samotnosc #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 29
@smacznyy: ogólnie to radzę nie przesuwać w prawo na tinder kobiet które :
- są modelkami, pozuja z odkrytym częściami ciała, z alkoholem, z innymi chłopakami, z opisami w których robią z siebie karyny (jestem zouza itp)

Z takich par nic nie będzie. Sensownych dziewczyn jest trochę. Ale ciężko je wyuskac. Dlatego nie marnuj czasu na debilki. A tych jest więcej. Jak widzisz ze babka odpisuje po kilku godzinach, jednym słowem
@Cypselus: A co ma do tego syndrom sztokholmski? On dotyczy głównie ofiar gwałtu, a mnie nie zgwalciła chociaz gdyby zgwalcila to nie zglaszalbym tego #pdk
( ͡º ͜ʖ͡º) raczej zgwalcony facet przez kobiete to nic takiego
( ͡ ͜ʖ ͡)