Wpis z mikrobloga

5 miesięcy stosowania fina z minoxidilem. Dodatkowo włosy stały się ciemniejsze. W komentarzu 2 i 3 widoczny stan przed, jakoś styczeń 2021 gdy stwierdziłem, że w tym tempie za 2 lata będę łysy - jak widać zakola zaczęły mi już wjeżdżać do środka wyraźnie idąc w stronę cienkiego paska na środku głowy. Gdybym się nie ogarnął w odpowiednim momencie zostałbym z kępką na środku bani.

#finasteryd #lysienie #zakola #wlosy
Bardamu - 5 miesięcy stosowania fina z minoxidilem. Dodatkowo włosy stały się ciemnie...

źródło: comment_1624901939A7BtW28l7jgViyVZ0FsgYw.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Bardamu: Dziwne ze zawsze magiczne efekty Fina pokazują ludzie którzy maja w #!$%@? gęste i grube włosy.
Sam biorę ale nie wmawiam sobie cudownego porostu włosów jak tu większość oczekuje.
  • Odpowiedz
Darknes17


@Darknes17: Może dlatego, że mieszki włosowe podobno odżywają do 5 lat po obumarciu i osoby z gęstymi i grubymi włosami mają jeszcze szansę na jakiś odrost, bo zaczęły wcześnie kuracje. Jak masz sporą miniaturyzacje to już jest kaplica.
  • Odpowiedz
@Darknes17: To w ogóle nie jest dziwne. Im więcej cebulek z których wyrastają włosy tym więcej z potencjałem do odrostów. Jak ktoś jest łysy to raczej pod skórą nie śpi potencjał na gęstą czuprynę niestety :/
  • Odpowiedz
@Bardamu: Mi tu nie chodzi o miniaturyzację tylko o naturalne gęste i grube włosy.
Jakoś nikt z cienkimi włosami nie chwali się magicznymi efektami No ich nie ma.
U ciebie w sumie tez na tych zdjęciach nic nie widać oprócz tego ze zapuściłeś dłuższe włosy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Darknes17: skupiasz się na tym, czego zobaczyć nie chcesz, a nie na tym, co możesz, jak widzisz na takich zdjęciach gęstość vs grubość włosa? może ci się wydaje, że goście mają cienkie włosy na zdjęciach, a po prostu mają ich mało? jak samo światło potrafi zrobić ogromną różnicę.... a u gościa tutaj widać, że zakole zarosło, popatrz na ostatnie zdjęcie
  • Odpowiedz
@puesmanana: No patrzę i nie widzę ¯_(ツ)
Nic poza tym co sam napisałeś czyli słabej jakości zdjecia w kompletnie innym świetle przez co ciężko cokolwiek porównać oprócz zapuszczenia dłuższych włosów ¯_(ツ)
  • Odpowiedz