Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak głupia informacja może wpłynąć na psyche xD

Dowiedziałem się, że mój 17'letni brat cioteczny znalazł sobie dziewczynę i wyjechał sobie z nią gdzieś na dwa tygodnie, bo wakacje. Niby nic szczególnego, ale w kontekście mojej sytuacji, gdzie mam 27 lat i nigdy z dziewczyną się nawet nie całowałem, wywołuje niesamowity dyskomfort psychiczny. Jak sam miałem 17 lat to z zazdrością tylko patrzałem jak rówieśnicy łaczą się w prary, wchodzą w #zwiazki i robią te mityczne #seks Naiwnie myślałem, że mam czas, skoro teraz mi się nie udało, to uda się w przyszłośći. A teraz, 10 lat później nie dość że nic się nie zmieniło, mimo usilnych starań (nie jestem aspołeczny, nie mam problemu z nawiązywaniem relacji, lol) patrzę na to samo co robi młodsze pokolenie. Coś co jest #!$%@? fundamentem życia mnie mija szerokim łukiem, jakby uciekało ode mnie

Moja mama też wie o tej sytuacji, spodziewałem się, że wyjedzie z tekstem "zobacz, X ma dziewczynę, taki młody a ty dalej nigdy #nikogo ", ale chyba już zrozumiała, że to over dla mnie i nawet mnie tym nie męczy xDD

#badoo #tinder #przegryw
Pralko-suszarka - Niesamowite jak głupia informacja może wpłynąć na psyche xD

Dowi...

źródło: comment_1624891145uSNbALZt1lqeX38OUrX7Gy.jpg

Pobierz
  • 35
@BigKahunaDick
Przeciętny

@traphone
Nie, nie wziąłem za to ani grosza, fajna dupka była, pozniej zeszła się z mężem

@MalpkaJeanPaul
Dużo mnie nauczyła ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Pralko-suszarka
To ja lubię starsze, cały czas widuje się z laskami starszymi ode mnie. Z młodszymi też, ale do starszych bardziej mnie ciągnie bo są mniej problemowe a jak będzie wpadka to powie mężowi że to jego

@Mezomorfix
Raczej bezczelność over
@topola_osika: to musisz skrajnie wychudzona, chodzący kościotrup...Niedowaga wciąż jest bardziej aktracyjniejsza niż nadwaga. Sam w żartach mówiłem do nie jednej koleżanki, że jest bardzo chuda, że nic nie je itd. mimo, że mega mnie podniecały, a one dobrze wiedziały, że tylko ironizuje. Może ty źle odczytujesz to co mówią. To, że facet mówi, że ktoś jest mega chudy i ma patyki nie oznacza, że się jej twoja figura nie podoba. Musiała
@topola_osika: też miałem z tym problem ze byłem chudszy niż powinien to się #!$%@? cały czas a to nie jesz a to się wstydzi zjeść a to o w końcu coś zjadł. A jak powiesz grubasie spójrz na siebie to wielkie oburzenie bo tak się nie mówi chudego można zakochać ale gruby to ok. Ja #!$%@? jak se przypomnę to w dzieciństwie to mnie #!$%@?