Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak głupia informacja może wpłynąć na psyche xD

Dowiedziałem się, że mój 17'letni brat cioteczny znalazł sobie dziewczynę i wyjechał sobie z nią gdzieś na dwa tygodnie, bo wakacje. Niby nic szczególnego, ale w kontekście mojej sytuacji, gdzie mam 27 lat i nigdy z dziewczyną się nawet nie całowałem, wywołuje niesamowity dyskomfort psychiczny. Jak sam miałem 17 lat to z zazdrością tylko patrzałem jak rówieśnicy łaczą się w prary, wchodzą w #zwiazki i robią te mityczne #seks Naiwnie myślałem, że mam czas, skoro teraz mi się nie udało, to uda się w przyszłośći. A teraz, 10 lat później nie dość że nic się nie zmieniło, mimo usilnych starań (nie jestem aspołeczny, nie mam problemu z nawiązywaniem relacji, lol) patrzę na to samo co robi młodsze pokolenie. Coś co jest #!$%@? fundamentem życia mnie mija szerokim łukiem, jakby uciekało ode mnie

Moja mama też wie o tej sytuacji, spodziewałem się, że wyjedzie z tekstem "zobacz, X ma dziewczynę, taki młody a ty dalej nigdy #nikogo ", ale chyba już zrozumiała, że to over dla mnie i nawet mnie tym nie męczy xDD

#badoo #tinder #przegryw
Pralko-suszarka - Niesamowite jak głupia informacja może wpłynąć na psyche xD

Dowi...

źródło: comment_1624891145uSNbALZt1lqeX38OUrX7Gy.jpg

Pobierz
  • 35
@topola_osika: Spróbuj iść na siłownię, może apetyt wzrośnie. Ćwicz siłowo , żadnego cardio. Policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne dzienne. Zainstaluj fiatatu i licz co jesz. Przykładowo wyjdzie ci 1800 kalorii to wrzuć np przez pierwszy tydz 200 więcej czyli 2000. Sprawdź wage po tyg. Jak nie będzie progresu dorzuc kolejne 200. 2 łyżki oliwy z oliwek to 166 kalorii na przykład.
aha, ty o to jeszcze


@topola_osika: w zasadzie tylko o to, bo cały mój pierwszy post jest o tym....

Nie porównuję się w żadnym stopniu do 'przegrywów' i inceli, bo wiem, że w praktyce każda dziewczyna jest w stanie przygruchać sobie jakiegoś desperata.


@topola_osika: i nie tylko desperata. Nie ma kobiet przegrywów (chyba że grube i paskudne ale to też mniejszość), ot biologia faworyzuje jedną stronę .
@Pralko-suszarka: po co się oglądasz na innych? A ten coś tam, tamtą ktoś tam, tych gdzieś tam - po co to? #!$%@? dostaniesz prędzej niż coś konstruktywnego z tego przyjdzie. Rób to co chcesz i na innych się nie patrz - bo za Tobą się nie obejrzy nikt ¯\_(ツ)_/¯.

Coś co jest #!$%@? fundamentem życia


@Pralko-suszarka: X D
Ty tak serio?
@Pralko-suszarka: niedługo moi dużo ode mnie młodsi kuzyni wejdą "w ten wiek", czekam, aż któregoś zobaczę któregoś z nich z różową na FB/insta albo offline, czy gdy ktoś mi powie, że gdzieś pojechali?
inna sprawa, że moi starzy, gdy miałem 17 lat, chyba by się zesrali, gdybym miał z różową pojechać na wakacje, nie zgodziliby się, nie daliby kasy (choć jej nie mieli, to inna sprawa), a gdybym był pełnoletni i