Wpis z mikrobloga

@konrado12: mamy 21 wiek, epokę informacji i cyfryzacji, a dalej istnieją dinozaury które nie potrafią czytać ze zrozumieniem i dzięki którym mam skrzynkę powiadomień zasraną komentarzami które dobitnie wyjaśniłem powyżej

cytuję ponownie bo mnie już cholera bierze:

ile razy mam powtarzać że ja nie pisałem o tym czy to ma sens czy nie, tylko o tym czy takie dzbanki filtrujące w ogóle działają, czy ja naprawdę muszę komentarz skasować żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bzbe: w sensie duże bąble? zdecydowanie, ja lubię mocno gazowane wody i SS zupełnie mi odpowiada, tym bardziej że litr wypijam na raz :) na allegro można wymieniać naboje za 2 dyszki. my ogólnie pijemy bardzo dużo wody, więc nas mocno soda stream urządza :D
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: zwykła literówka, zazwyczaj pisze przez samo h, nie zwracałem uwagi, bo jak widzę, że gość pisze głupoty a ma już 1000 plusów to w ogóle nawet się nie przykładałem do pisania tego, bo jest to bez sensu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrOlii: 4 albo 5 butli (zostało mi z poprzedniego urządzenia, które w zeszłym roku mi się zepsuło, do nowego miałam 2), realnie ciężko powiedzieć, bo wiadomo, inaczej w upały itp. ale obecny nabój wymieniałam na bank więcej niż miesiąc temu i jeszcze gazuje ale już słabe bąbelki. a widzisz, miałam wymienić, od razu to robię i przy następnej wymianie dam znać :) ale 3-4 tygodnie spokojnie :) tyle że licz
  • Odpowiedz
nabijam w punkcie sprzedaży dużych butli - 15 zł, certyfikowany spożywczy gaz i zawsze ładnie nabite, nawet minimalnie ponad te 425g.


@Templar: drogo. " Butla CO2 - napełnienie 6 kg 36,90 zł" ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzbe: @mrOlii: ja lubię mocno gazowaną wodę, kiedyś kupowałem Żywca "Mocny Gaz", teraz mając Sodastream naciskam 5-6 razy (standardowo to 3 razy) i jest jeszcze bardziej nagazowana i w połączeniu z filtrem magnezowym Dafi znacznie smaczniejsza. Robiłem dokładne statystyki na początku i przy takim używaniu 1 nabój wystarczał na 39 litrów wody (standardowo jest to 60l). Tak jak napisałem wcześniej za nabicie płacę 15 zł (widziałem, że w
  • Odpowiedz