Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wwr18: ciekawe, czy smak tych syropów się zmienił, jakieś 8-10 lat temu kupiłam w Czechach i to byl taki ulepek, że szok, boję się spróbować teraz ¯\_(ツ)_/¯
@ButtHurtAlert: Jakbym wiedział jak, to może bym spróbował zrobić i nawet nie pomyślałem że się da, ale akurat mi się udało z jakimiś kuponami dorwać SodaStream Crystal 2.0 z 3 szklanymi butelkami za 65e. Nigdy nie liczyłem na ile starcza jeden nabój, ale w każdym razie nigdy nie trafiła mi się sytuacja, gdzie chciałem sobie zrobić wodę, a tu nie ma gazu
@dzoli: piłem ice tea i mirinda, jak robiłem według proporcji czyli 750ml na 25ml soku to było ok. Mirinda smakowała jak mirinda tylko rozrobiona pół na pół z wodą. Ogólnie nie polecam, bo #!$%@? drogie. Buteleczka za 6e wystarcza na 9l, a w sumie nie o to w tym chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a druga sprawa, podejrzewam że cukru tam co nie miara, a wystarczająco dużo
to nie do końca efekt placebo, wystarczy porównać jak często trzeba odkamieniać czajnik czy ekspres jak się używa dzbanka filtrującego


@NPC_358034: xD kamień to minerały, wapń, magnez które filtry skutecznie usuwają - no niby są filtry z Magnezem, ale picie takiej wody nie jest zdrowe.

Spróbuj gotować wodę mineralną czy wysokomineralizowaną i opisz wrażenia ;)