Wpis z mikrobloga

Polskim deweloperom udało się osiągnąć upragniony cel.
Mieszkania łączące wszystkie wady domów na zadupiu i mieszkań w centrum.
Gęsta zabudowa sprawiająca że nie masz prywatności, brak infrastruktury miejskiej, komunikacji publicznej, problemy z parkowaniem a jednocześnie strasznie #!$%@? dojazd do miasta składający się między innymi z korków przy wyjeździe z osiedla.
Gratulacje że znaleźli chętnych.
#budownictwo #patodeweloperka
maszfajnedonice - Polskim deweloperom udało się osiągnąć upragniony cel.
Mieszkania ...

źródło: comment_16247864582Y3y5NvPWzvUJK3OKZNlrn.jpg

Pobierz
  • 60
@masz_fajne_donice: u mnie w okolicy też pobudowali "apartamenty" w szczerym polu i zastanawiałem się, kto to do koorvy nędzy kupi. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że mieszkania zeszły na pniu XDDD Mi się to nie mieści w głowie - płacisz dużą kasę na mieszkanie w bloku, ale nie w mieście tylko na #!$%@? gdzie nic nie ma i jak ci się samochód zepsuje, to musisz od syna pożyczyć hulajnogę
@masz_fajne_donice: Właśnie zastanawia mnie dlaczego ludzie chcą #!$%@? wynajmować/kupić takie mieszkanie w bloku/bliźniakach zamiast wybudowania se w tej samej cenie własnego domu, z własną ziemią i w ogóle. W mojej mieścinie (~6k ludzi) właśnie buduje się sporo domów i dziwi mnie że pół kilometra dalej w szczerym polu, ktoś #!$%@? te nowoczesne bloczki. Cenowo na bank za kupno wychodzi tak samo jak by sie kupowało ziemie+budowa domu albo niewiele taniej.
Kto wydaje pozwolenia na taką budowę? Na zachodzie np. w Niemczech dominuje zwarta zabudowa w celu minimalizacji kosztów podciagniecią i późniejszego utrzymania infrastruktury. Ale u nas jak zwykle wszystko musi byc na opak... O utracie gleb pod rolnictwo, które w tej sytuacji tracimy bezpowrotnie nie wspomnę...