Wpis z mikrobloga

Polskim deweloperom udało się osiągnąć upragniony cel.
Mieszkania łączące wszystkie wady domów na zadupiu i mieszkań w centrum.
Gęsta zabudowa sprawiająca że nie masz prywatności, brak infrastruktury miejskiej, komunikacji publicznej, problemy z parkowaniem a jednocześnie strasznie #!$%@? dojazd do miasta składający się między innymi z korków przy wyjeździe z osiedla.
Gratulacje że znaleźli chętnych.
#budownictwo #patodeweloperka
maszfajnedonice - Polskim deweloperom udało się osiągnąć upragniony cel.
Mieszkania ...

źródło: comment_16247864582Y3y5NvPWzvUJK3OKZNlrn.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
Może to będzie szok, ale nikt nie zmusza Cie żebyś tam kupił mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wincm: Acha i co z tego? Jak widzę gościa który wali głową o mur też mnie nikt nie zmusza na patrzenie a krytykować mogę. Zgadza się? Czy już zabronione w tym kraju?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masz_fajne_donice: w poniedziałek rano to obojętnie skąd dojazd będzie #!$%@?, bo nie mamy infrastruktury miejskiej dobrze zrobionej. Dzisiaj jechałem z mojej wsi do Chorzowa 45 minut jakieś 50km, ale na samym miejscu jeździłem dodatkowo 20 minut w korku do zoo, a potem szukając miejsca parkingowego. Samo dostanie się do miasta jest szybkie nawet z daleka, to w samym mieście dojazd długo zajmuje.
  • Odpowiedz
@pedros92: Niezupełnie. Jak już mieszkasz w mieście nie musisz do niego wjeżdżać i wyjeżdżać. To jest ogromna różnica. Sam mieszkam pod miastem to wiem. Mój zasięg jest ograniczony do mojego obrzeża miasta jak chcę mieć mniej niż 40 minut w jedną stronę.
  • Odpowiedz
A jak nie ma być korków jak się nie da jechać >5km/h na błotnistej drodze gruntowej, która "kiedyś gmina może wam zrobi asfalt", coś jak picrel


@hrumque: ponoć problemem Polski jest zbyt rozproszona zabudowa i bardzo duże koszty utrzymania infrastruktury takiej jak sieć wodociągowa, kanalizacja, sieć energetyczna czy organizacja komunikacji publicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wziąłeś pod uwagę faktu dlaczego i tak to schodzi - jest to cena. Polaków nie stać na inne.


@xTortox: A ty nie widziałeś mojego drugiego postu. To jest drogie. Wykończone po 9 z metra idą. To nie jest tanio. W surowym stanie ponad 6 z metra. Przypuszczam że tak naprawdę wykończone za 7.5 idą. I tak drogo. Za #!$%@?ę taką.
  • Odpowiedz
u mnie w okolicy też pobudowali "apartamenty" w szczerym polu i zastanawiałem się, kto to do koorvy nędzy kupi. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że mieszkania zeszły na pniu XDDD Mi się to nie mieści w głowie - płacisz dużą kasę na mieszkanie w bloku, ale nie w mieście tylko na #!$%@? gdzie nic nie ma i jak ci się samochód zepsuje, to musisz od syna pożyczyć hulajnogę elektryczną, bo
  • Odpowiedz
Pod jednym względem udało im się zrobić typowo polskie miasteczko - każdy budynek w innym stylu, z innym rodzajem zabudowy, z innym dachem... Typowy polski burdel, bez ładu i składu, każdy dom inny. W obrębie 100m kilkanaście domów i każdy inny, tu jest dokładnie to samo, a budował to jeden deweloper. No lepiej tego spieprzyć nie mogli. Przecież to wygląda jak plan filmowy, a nie prawdziwe osiedle do mieszkania.
tomislavski - Pod jednym względem udało im się zrobić typowo polskie miasteczko - każ...

źródło: comment_1624831403931qNHuvawLPn83WUEaeDX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
54 metry za 320 tysięcy. Serio ludzie nie ogarniają, że można domek za takie pieniądze postawić?


@uriel_ck: Nie lubię takiego gadania...

Po pierwsze jak już mówimy o pieniądzach, to dom trzeba nie tylko postawić, ale i wykończyć i urządzić... Jak masz mało kasy to mądrzej jest kupić mieszkanie 50m2 i je urządzić za 50-100k (1-2k zł/m2), niż się pchać w budowę domu "za taką samą cenę", a potem nagle nie mieć
  • Odpowiedz