Wpis z mikrobloga

Mireczki ratujcie,

Mój trawnik wolał o pomstę do nieba więc postanowiłem podsypać go nawozem. Nie spodziewałem się, że decyzja ta będzie tak tragiczna w skutkach.

Okazuje się bowiem, że jakiś składnik nawozu (azot czy ciul wie co) zareagował z kostką na moim tarasie ( nieopatrznie sypnąłem kilkoma ziarenkami w tym kierunku. Pojawiły się przebarwienia, których nie jestem w stanie usunąć szczotka i woda z płynem do mycia naczyń.

Czy ktoś mógłby doradzić co zrobić?

#kiciochpyta #ogrodnictwo #budownictwo #dzialka #taras #kostkabrukowa
zwierzont - Mireczki ratujcie,

Mój trawnik wolał o pomstę do nieba więc postanowił...

źródło: comment_16247714032VGHaQFsN7Pd0FtbzFg5rq.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@_kapsel: Ehh mea culpa. Myślałem (chociaż może to za dużo powiedziane) - aaaa co to jest do czytania. Bierzesz, rozsiewasz i bajabongo.

Jak to się mówi mądry Polak po szkodzie:/
  • Odpowiedz
@zwierzont: Chemia do czyszczenia kostki i myjka ciśnieniowa. Octem też możesz spróbować, ale cudów się nie spodziewaj. Kostka położona pewnie w zeszłym roku, więc spokojnie dokupisz w takim odcieniu i sam wymienisz. Metr takiej płukanki będzie kosztował w okolicy 70 zł tylko dogadaj się żeby dali ci te kostki co masz do wymiany, a nie całą warstwę.
  • Odpowiedz
@zwierzont: nie wiem gdzie kupowałeś, my w sklepie staramy się informować o tym klientów którzy te regeneratory antymchy itp. kupują teraz to ci zostaje silny środek do kostki jakiś np TENZI Derast czy coś jeśli chcesz to zmyć lub poczekaj samo powinno zejść z czasem
  • Odpowiedz