Wpis z mikrobloga

Mireczki ratujcie,

Mój trawnik wolał o pomstę do nieba więc postanowiłem podsypać go nawozem. Nie spodziewałem się, że decyzja ta będzie tak tragiczna w skutkach.

Okazuje się bowiem, że jakiś składnik nawozu (azot czy ciul wie co) zareagował z kostką na moim tarasie ( nieopatrznie sypnąłem kilkoma ziarenkami w tym kierunku. Pojawiły się przebarwienia, których nie jestem w stanie usunąć szczotka i woda z płynem do mycia naczyń.

Czy ktoś mógłby doradzić co zrobić?

#kiciochpyta #ogrodnictwo #budownictwo #dzialka #taras #kostkabrukowa
zwierzont - Mireczki ratujcie,

Mój trawnik wolał o pomstę do nieba więc postanowił...

źródło: comment_16247714032VGHaQFsN7Pd0FtbzFg5rq.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
ten wątek będzie złotem, banda januszy nie mająca pojęcia o jakiejkolwiek chemii oraz nie wiedząca jaki to był nawóz i jaka to jest kostka będzie w 100% pewna jak Ci pomóc.


@Aokx: Mam działające w 100% rozwiązanie

  • Odpowiedz
@zwierzont: Kup najsilniejszy siuwaks do kostki, tylko nie w leroyu, a na dobrym składzie z kostką, np Libet.
Skoro potrafią usunąć wżarty beton, tynk to i z odbarwieniami od nawozu sobie poradzi. Może też impregnat z efektem mokrej wody dla zmiany barwy?
W ostateczności możesz dokupić kostki i wymienić odbarwione, nie jest to zbyt skomplikowane.
  • Odpowiedz
@Esseker352: karcherem z końcówką rotacyjną próbuj. Tak ze 130bar. Pewnie już ktoś to napisał ale nie czytałem komentarzy bo jestem leniwą #!$%@?ą. pozdrawiam
  • Odpowiedz