Wpis z mikrobloga

Też macie w rodzinie antyszczepionkowców? ja mam kilka takich osób i mają totalny odlot na punkcie covida :-) wierzą we wszystkie spiskowe artykuły w googlach i spiskowe filmiki na youtubie. Zmartwilam ich bo się zaszczepiłam i teraz są przekonani, że niedługo umrę a oni nie są gotowi na szczepionkę bo nie są gotowi na śmierć. Szok, że można takiej obsesji dostać
#koronawirus #covid19 #covid #antyszczepionkowcy
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wierzą we wszystkie "naukowe" artykuły w googlach i "eksperckie" filmiki na youtubie


@Krupier: przeca to jest wasza domena. Oficjalne stanowisko nauki vs filmiki randomów i chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oficjalne stanowisko nauki


@Erus: mówisz o tym stanowisku, które co chwila się zmienia? O tych zmianach narracji co kilka miesięcy? O tych zmianach w definicjach WHO? O ekspertach pokroju pana poniżej?

Nie dziwne, że ten świat tak obecnie wygląda skoro wierzycie bezrefleksyjnie we wszystko co wam podadzą na tacy.
  • Odpowiedz
@Erus: mówisz o tym stanowisku, które co chwila się zmienia? O tych zmianach narracji co kilka miesięcy? O tych zmianach w definicjach WHO? O ekspertach pokroju pana poniżej?


@Krupier: xDDD

Nawet nie chce mi się odpisywać
  • Odpowiedz
@Krupier: wybacz, ale dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu. Nie dość, że nic nie zmieni w twoim myśleniu, jeśli na starcie wyjeżdżasz z takami "argumentami", to jeszcze zmarnuje swój czas.

Także dziękuję i pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Erus: to nie są "argumenty" tylko argumenty. Żadnego kłamstwa nie napisałem, jedynie stan faktyczny.

No spoko, nie masz kontrargumentów to nie masz, trudno. Pozdrawiam również.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ziuta052: tak są:
jeden kuzyn, zagorzały korwinista
dalsza ciocia, która twierdziła, że są chipy w szczepionce i to wina billa gatesa xD ale jak parę osób w rodzinie umarło to poszła się zaszczepić
  • Odpowiedz
@smokingcat: Mam podobnie. Znajomy po na prawdę kozackich studiach, #!$%@? swoją tablice na fb takimi fake-newsami, że masakra. Regularnie wchodzę poczytać, co tam dzisiaj wrzucił i jak ze znajomymi z kółka wzajemnej adoracji - utrwalają swoje myślenie. Nie odzywam się, bo nie ma sensu, a po drugie kasuje komentarze i wyrzuca znajomych z fb.

Można mieć swoje zdanie, nikt nie ma monopolu na prawdę.
No, ale mnie po prostu szokuje,
  • Odpowiedz
@acidd:

jeden kuzyn, zagorzały korwinista

dalsza ciocia, która twierdziła, że są chipy w szczepionce i to wina billa gatesa xD ale jak parę osób w rodzinie umarło to poszła się zaszczepić


Trzeba znać statystycznie 500osób, aby znać 1 (jedną!) osobę, która umarła z przypisanym (! nie na) covidem. Ale jasne... tu w jednej rodzinie umarło parę osób xD. A takich tekstów to widziałem na pęczki tutaj na wykopie do tej
  • Odpowiedz
@haosek: Ja to sobie tłumacze w ten sposób - ja na przykład dość zdrowo i Reguralnie się odżywiam. Liczę se co jem itd. Ale jak nie wypije raz w tygodniu puszki koli to mnie dusza boli. To skrajnie głupie. A ogólnie zachowuje się w kuchni racjonalnie… moze to to…. Albo taki ksiądz. Całe życie uczy o dobrych uczynkach a jak zdarzy mu się dziecko raz przytulić to czy robi to
  • Odpowiedz
Też macie w rodzinie covidiotów? ja mam kilka takich osób i mają totalny odlot na punkcie covida :-) wierzą we wszystkie "naukowe" artykuły w googlach i "eksperckie" filmiki na youtubie. Zmartwilam ich bo się nie zaszczepiłam i teraz są przekonani, że niedługo umrę a oni są gotowi na szczepionkę bo chcą wyjechać na wakacje. Szok, że można takiej obsesji dostać


@Krupier: zrób z tego osobny post zobaczymy jakie reakcje będą
  • Odpowiedz
O ekspertach pokroju pana poniżej?


@Krupier: Przecież w tym filmie chodziło o łopatologiczne wytłumaczenie by nawet największy debil zrozumiał.

O tych zmianach w definicjach WHO

Mówisz o tej zmianie definicji pandemii? A to ciekawe, bo tak właściwie wcześniej nie było jednej
  • Odpowiedz
Przecież w tym filmie chodziło o łopatologiczne wytłumaczenie by nawet największy debil zrozumiał.


@Tagnk: no widzisz. A wyszło, że największego debila zrobił z siebie pan Sutkowski. A to nie pierwszy jego taki wybryk (aczkolwiek chyba najlepszy).

Mówisz o tej zmianie definicji pandemii? A to ciekawe, bo tak właściwie wcześniej nie było jednej formalnej
  • Odpowiedz