Wpis z mikrobloga

Też macie w rodzinie antyszczepionkowców? ja mam kilka takich osób i mają totalny odlot na punkcie covida :-) wierzą we wszystkie spiskowe artykuły w googlach i spiskowe filmiki na youtubie. Zmartwilam ich bo się zaszczepiłam i teraz są przekonani, że niedługo umrę a oni nie są gotowi na szczepionkę bo nie są gotowi na śmierć. Szok, że można takiej obsesji dostać
#koronawirus #covid19 #covid #antyszczepionkowcy
  • 39
  • Odpowiedz
  • 20
@ziuta052 obsesja to ciągły strach nawet przed zwykłym wyjściem do sklepu bo śmiertelny wirus panuje (takie osoby też znam), obsesja to chwalenie się w Internecie jaki to produkt się nie przyjęło i którą dawkę (pomimo że to żaden wyczyn bo ten produkt jest ogólnie dostępny xd)
  • Odpowiedz
@ziuta052: przynajmniej są pełnoprawnymi antyszczepami. Teraz zauwazylem nowa narrację. Mianowicie juz o osobach niezaszczepionych mówi się, że są antyszczepami, co wg mnie jest mijaniem się z prawdą. Prawdziwe szury stanowią zdecydowana mniejszość wśród niezaszczepionych
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: trochę, czyli ile?
50 lat, tak żeby przebadać następne pokolenie?
Czy może do momentu aż wszyscy przechorują, a wirus zmutuje pierdyliard razy i nie będzie groźny?
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka:
W takim razie nie rozumiem po co ci szczepionka, skoro do tego czasu przechorujesz "naturalnego" covida xD
Jak się uda, to może nawet w więcej niż jednej wersji
  • Odpowiedz
@ziuta052 rozmawiaj, staraj się wytłumaczyć i wysłuchać jeśli Ci na nich zależy. To spier*olenie umysłowe jest bardzo niebezpieczne i będzie się jeszcze nasilać.
  • Odpowiedz
Też macie w rodzinie antyszczepionkowców? ja mam kilka takich osób i mają totalny odlot na punkcie covida :-) wierzą we wszystkie spiskowe artykuły w googlach i spiskowe filmiki na youtubie. Zmartwilam ich bo się zaszczepiłam i teraz są przekonani, że niedługo umrę a oni nie są gotowi na szczepionkę bo nie są gotowi na śmierć. Szok, że można takiej obsesji dostać


@ziuta052: Też macie w rodzinie covidiotów? ja mam kilka
  • Odpowiedz
@Krupier: spoko ale czaisz że covidowi szalency co się boją cienia i antyszczepy to ten sam poziom #!$%@? i nie powinieneś się do nich porównywać tylko do normalnych ludzi którzy chcą się zaszczepić i nawet nie dlatego że się boją covida ale chcą wrócić do normalności (inb4 premier ustali jak długo będzie lockdown)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ziuta052: tak, moja mama zemdlała w domu po drugiej szczepionce i musialam sie nią zaopiekować ten jeden dzień, a przyjaciółka, która jest antyszczepem, powiedziała "niech jeszcze trzecią dawkę weźmie" XDDD ten antyszczepizm pozbawia ludzi empatii
  • Odpowiedz