Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie do #rozowepaski, ale może i niebieskie coś podpowiedzą ;)
W pracy w #korposwiat w swojej #pracbaza poznałem super dziewczynę z którą mega się dogaduję(jest na okresie próbnym 3 miesiąc zaraz). Ona ma 22 lata ja zaraz 25. Ogólnie laska 10na10 i wzdycha do niej cała "męska" część firmy. Fart chciał, że mamy razem zmianę i ten sam dział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona niedawno się rozstała po 5 letnim i pierwszym związku, więc postanowiłem ją zaatakować :D
Ja jakoś nigdy nie miałem powodzenia i najdłuższy związek trwał pół roku, a na dodatek drugi rok jestem sam i nie bawiłem się w randki itd.
Z mojej perspektywy jest super, ale to zauroczenie, bo często gadamy, a ona pisze, że jestem spoko i mega zabawny. Problem w tym, że czuję lekki #friendzone Próbowałem ją ze 2 razy wyciągnąć w tym miesiącu gdzieś po pracy to się wywijała... Ostatnio lekko jej zasugerowałem, że skoro jest nowa w pracy a ja jej we wszystkim pomagam jak tylko mogę to wreszcie by mogła postawić obiad i piwko.
Początkowo olała temat, ale potem na następny dzień mnie zaprosiła na przyszły weekend. :D Chociaż mam wrażenie, że zrobiła to na lekkie "odwal się".
Od tamtej pory, czyli kilku dni zrobiła się lekko zamknięta i mało co się odzywa i pisze, chociaż dzisiaj coś zagadała.
Pytanie do różowych. Czy mogę już już działać i robić konkretne kroki w jej kierunku. Mija już 2 miesiąc znajmości, więc zaraz będę zwykłym kolegą z pracy ;) Za tydzień lecimy na wspólny obiad i nie wiem czy proponować dalsze spotkania.
Ona po prostu jest tak zajebista i każdy o niej tak mówi, że mam wrażenie, że nie mam żadnych szans i dostanę kosza, a głupio będzie mijać się w pracy potem. Odbija mi na jej punkcie.
Przebywając z nią i pisząc za cholere nie wiem czego ona chce.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #podrywajzwykopem #podryw #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedorozowychpaskow
  • 59