Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Magdozaur: dodałbym kilka rzeczy. Pierwsza taka że lek ten w przeciwieństwie do trądziku nie ma aż tak negatywnego wpływu na psychikę. To trądzik dużo częściej powoduje depresję. Izotek obciąża wątrobę, tak jak alkohol dlatego trzeba ostrożnie. Ogólnie warto dbać o skórę wieść raczej alkoholu należało by unikać tak samo jak ciężkich potraw, często mleka. Marihuana nie zagraża leczeniu ale piszesz zwłokę działania może negatywnie wpływać na skórę - w szczególności na
tak, a depresje leczy się bieganiem. Nie u każdego to działa, a przez 12 lat próbowałam wielu rzeczy


@Magdozaur: tak jak koleżanka wyżej napisała, zrobiłaś co uważałaś za słuszne. Ja uważam, że nie musiałaś. Za jakiś czas trądzik wróci, bo nie wyelinowałaś przyczyny, tylko tymczasowo wyjałowiłaś florę bakteryjną.
@idomeneo: Sam lek na psychikę wpływa źle, dużo osób musi przejść przez myśli samobójcze czy depresje, zreszta wielu wykopków wyżej potwierdziło. Mi chodzi o zdrowszą psychikę długoterminowo, po zakończeniu kuracji, jedno naprawdę duże zmartwienie mniej ʕʔ
@Magdozaur: używacie różnych kremów, specjalnych maseczek, osobnych ręczników do dupy i twarzy...
A to trzeba jeden tani żel pod prysznic do wszystkiego... popatrz na mężczyzn, oni nie mają problemów ze skora... ich twarze są co najwyżej od golenia zacięte czasami...
@Magdozaur: ja miałem tetralysal 3 miesiące. Wątroba #!$%@? w drobny mak, 4x przekroczone normy, a po zakończeniu "kuracji" problemy z żołądkiem. Pani konował nawet nie zaproponowała zrobienia badań aż do momentu, jak wątroba umarła. Pryszcze podczas kuracji niewiele się zmniejszyły, dopiero teraz jest duża poprawa, jak mi się organ zregenerował po odstawieniu leku. Miasto to samo, więc może to ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Magdozaur: u mnie było podobnie. Różne leki, mocniejsze, słabsze, Różne maści i sposoby. Pomógł dopiero Izotek. Kuracja 8 miesięcy z tego co pamiętam. Do tego całkowicie odstawiłem ser żółty który jadłem nałogowo i cukier praktycznie do 0. Pryszcze zniknęły praktycznie całkowicie już po miesiącu/dwóch. Najgorsze jednak skutki uboczne. Suche usta czy śluzówki do wytrzymania, ale depresja wleciała na długo.
@Magdozaur: Mnie też elegancko wyleczyło i to pełny pakiet. Mniej tłuste włosy, skóra, jak coś mi wyskoczy to szybko się goi i znika, mam też mniejsze pory na nosie. Jestem po 3 latach kuracji i nie mam nawrotów.

No i z plusów to pani derma poleciła mi Cerave krem i używam do dzisiaj do mycia i smarowania.
@Magdozaur
Bitch please. Ja też brałem to gówno bo miałem taką pizzę na mordzie, że do tej pory mam kratery i blizny. Reasumując #!$%@? wiesz i trądziku. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)