Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciej__: nie no trochę dla jaj pisze. Zchecoutowalem z jednego brancha do origin/master, dałem pulla ściągnęło mi branche a później zchecoutowalem mastera też dałem pulla i jakieś gówno wyszło bo są jakieś zmiany których nie robiłem w ogóle i conflicty xD
Nie mam pojęcia co zrobić.

Do tej pory klikałem sobie na sourcetree i na tym kończyła się moja znajomość gita. Teraz bawię się w terminalu i coś nie halo (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakTamCoTam: miałem właśnie googlowac, ale widzę ekspert się znalazł.
Mam brancha dev
Robię sobie hot-fix-dupa
Poprawiam, commit, push
Pracuje na hot-fix-123

Muszę nagle coś zmienić na hot-fix-dupa, jak zapisać zmiany na branchu którym pracuje ale nie commitowac ? Stash ? Zapisuje się to w historii ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maciej__: mam wrażenie że git jest najbardziej stresująca rzeczą w życiu programisty xd

Chyba zapytam się mojego buddego żeby nie #!$%@? czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) bycie juniorem ma swoje plusy.

@straznik_internetuf: coś ze stashem można zrobić. Natomiast dla bezpieczeństwa zawsze możesz skopiować pliki źródłowe gdzieś na bok, cofnąć zmiany lokalnie, checkoutiwac się na drugiego brancha i jest gitara ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maciej__: mi jeszcze jeden semestr studiów został i może.zmienie pracę, może nie.. zobaczę
Najgorsze są dla mnie chmury xD o ile korzystanie z funkcji które ktoś zaimplementował to ok. Ale kurde, samemu zaimplementować np azure queue i to w istniejacym projekcie to jakaś magia dla mnie.

Nie wiem ile w tym wordpressie pracujesz, ja chcę minimum rok expa zdobyć i się dopiero zacząć może rozglądać czy jest coś ciekawego. Zawsze fajnie
@straznik_internetuf mi jeszcze 3 semestry studiów zostały, też planuje jeszcze trochę zostać na obecnym stanowisku no ale jak mam zmieniać technologie to najlepiej coś w tym kierunku robić w wolnym czasie, a z pracą i studiami może być ciężko