Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?. Mam w aucie radio fm/usb/aux/bluetooth.

Jeździłem przez rok na USB, 350 piosenek, było zajebiście, #!$%@?ło mi się wejście usb. Nie pamiętam kodu do bluetooth i zgubiłem kabel auxa, więc od tygodnia jestem skazany na FM

Reklamy to #!$%@?. Wiadomo, że są do dupy. Już na to zagryzłem zęby. ALE #!$%@? WIADOMOŚCI I SPIKERZY, IDZIE #!$%@? DOSTAĆ.

Na przemian tylko tragedie, korona, burze. Zero pozytywów a jak już to jakieś totalne głupoty i bezbecja. Spikerzy też cholernie nudni. Zawieszają się, brakuje im myśli, mówią strasznie monotonnie. Słuchanie fikcyjnej stacji z GTA jest bardziej ciekawe niż to mimo, że audycja po godzinie się zapętla

#!$%@?łbym ich wszystkich. Wywalić spikerów i wiadomości, zostawić z musu reklamy. Tylko muzyka i reklamy. Zero #!$%@? BO NIKOGO ONO NIE OBCHODZI

##!$%@? #motoryzacja #radio
SzubiDubiDu - JA #!$%@?. Mam w aucie radio fm/usb/aux/bluetooth.

Jeździłem przez r...

źródło: comment_1624607080DPd5o0l2iwmgu9B1h5r2KH.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: po prostu nie sluchaj. ameby tego sluchaja, czyli wybieraja jakies randomowe gowno i reklamy podczas gdy w kieszeni maja telefon z calym dorobkiem muzycznym historii swiata.do tego kazdy kanal to jest moze 20 piosenek zapetlonych. smiech na sali
  • Odpowiedz
Nie pamiętam kodu do bluetooth

@SzubiDubiDu: Sprawdzałeś w instrukcji obsługi? Jeśli opisany tam kod nie zadziała (bo go np. zmieniłeś) to w poszukiwaniu metody przywrócenia radia do ustawień fabrycznych?
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: to jest zabawne, jak sie przyzwyczaicz do ogladania swiadomie wybranych tresci, nie ogladasz tv tylko programy kiedy chcesz bez reklam- to potem wlaczasz radio i po jednej piosence masz midfuck, co to #!$%@? jest, co mnie to obchodzi xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: A #!$%@? daj spokój. Ogarnij to BT i odpalaj nawet coś z OpenFM. Zawsze uwielbiałem Złote Przeboje. Teraz przyszło mi jeździć więcej i #!$%@? co? Dwie piosenki i 20 minut #!$%@? jak nie więcej. Piosenka - grzybica pochwy - dieta - grzybica stóp - o, hehehe sprawdźcie naszą stację na FB, a w ogóle konkurs - ostatnia reklama o grzybicy odbytu - A jeszcze jakieś #!$%@? - piosenka i znowu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: no niestety, w radiach komercyjny nie ma miejsca dla ludzi kreatywnych.


Jedynym zadaniem spikera dzisiaj jest mówienie o temperaturze za oknem i przypominanie o konkursie SMS. Nawet playlistę układa dział finansowy, bo puszcza się to kto więcej posmarował na promocję.
  • Odpowiedz
Słuchanie fikcyjnej stacji z GTA jest bardziej ciekawe niż to mimo, że audycja po godzinie się zapętla


@SzubiDubiDu: dzięki, teraz muszę włączyć Game Radio i przenieść się do Liberty City. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny.
  • Odpowiedz