Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?. Mam w aucie radio fm/usb/aux/bluetooth.

Jeździłem przez rok na USB, 350 piosenek, było zajebiście, #!$%@?ło mi się wejście usb. Nie pamiętam kodu do bluetooth i zgubiłem kabel auxa, więc od tygodnia jestem skazany na FM

Reklamy to #!$%@?. Wiadomo, że są do dupy. Już na to zagryzłem zęby. ALE #!$%@? WIADOMOŚCI I SPIKERZY, IDZIE #!$%@? DOSTAĆ.

Na przemian tylko tragedie, korona, burze. Zero pozytywów a jak już to jakieś totalne głupoty i bezbecja. Spikerzy też cholernie nudni. Zawieszają się, brakuje im myśli, mówią strasznie monotonnie. Słuchanie fikcyjnej stacji z GTA jest bardziej ciekawe niż to mimo, że audycja po godzinie się zapętla

#!$%@?łbym ich wszystkich. Wywalić spikerów i wiadomości, zostawić z musu reklamy. Tylko muzyka i reklamy. Zero #!$%@? BO NIKOGO ONO NIE OBCHODZI

##!$%@? #motoryzacja #radio
Pobierz SzubiDubiDu - JA #!$%@?. Mam w aucie radio fm/usb/aux/bluetooth.

Jeździłem przez r...
źródło: comment_1624607080DPd5o0l2iwmgu9B1h5r2KH.jpg
  • 69
@Retsew: a nie, jednak nie jestem idiotą, u mnie panel środkowy tak jakby docisna panel od zewnątrz, że nei bardzo da się go wypiąć więc tak, trzeba pruć

przypomniało mi się że kumplowi z tym samym wozem pomagałem z radiem i już na pamięć składałem i na końcu się skapnąłem, że zdjął panel i już nie podepniemy xD i kuźwa znowu rwanie aby podpiąć panel
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: oj tak, tak. Radio jest dobre maksymalnie na kwadrans. Tak to tylko własna plejlista, od reklam co kwadrans idzie #!$%@? dostać.
Bezbeckie konkursy i reklamy o grzybicy fiutta w dupxu to też norma, szlag chce trafić od tych bzdet, niedługo będą tabletki na to, że za krótko śpisz i że pogoda brzydka (nie no, już są, ale nie do końca legalne, pewnie jakieś placebo machną a polak będzie łykać jak
@SzubiDubiDu: Mysle, ze sie mylisz, mysle ze plus/minus polowa sluchaczy radia woli sobie posluchac gadania i gdyby chcieli sluchac muzyki to by sobie puscili cos z mp3 albo youtuba. Radio z obsluga youtuba mozna dzis nabyc za grosze.
Patrzac na statystyki sluchaczy radia w UK, 2 oraz 7 najpopularniejsze radia to praktycznie samo gadanie, a lacznie tych dwoch stacji slucha tygodniowo ponad 15 mln sluchaczy.
@piwniczak: obstawiam, że jakość tego gadania w brytyjskim radiu może być o wiele wyższa niż u nas. Jak mówiłem spikerzy nie raz mają problem się wypowiedzieć, gubią wątek, zacinają się momentami, dziwnie przeciągają zdania jakby mózg się buforował.
@SzubiDubiDu:
Typowe radio FM xD na przykładzie radio eska:
- Biberek i jego choyowe piosenki
- Sopel z polami fiolkowymi
- JESLI DZIS NIE BEDE SAM...
- Zaraz po tym Sanah xD
- reklamy na kiju
- fuckty (Covid, polityka, szczep się)
- eska news (Ale Kwiatkowski daje nowy album, znani youtuberzy z ekipy coś zrobili, Sanah i jego super muzyka xD)
- dzwonnik i durne konkursy zwiazane z Kwiatkowskim
I
@SzubiDubiDu: Czasami słucham sobie jakichś starych audycji radiowych z USA, np. KHJ Radio by Charlie Tuna albo Real Don Steele. Możesz sobie na YT znaleźć, polecam. To dopiero byli spikerzy, muzyka na poziomie, nawet reklamy były fajne. A teraz grzybica pochwy do bólu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzubiDubiDu: ja pamietam jaki szok przezylem kiedy po kilku latach niesluchania radia FM wlaczylem jakas zetke czy inny RMF a tam #!$%@? baba i typo prowadza ze soba takie bezbeckie gadki, ktore wydawaly sie byc czytane jak ze scenariusza, ale ze niby to oni sobie tak rozmawiaja ze soba smiesznie na spontanie ( _) no tak #!$%@? odbior tego, ze nie mam slow. i to chyba tak juz