Wpis z mikrobloga

@Gaku745: prawidłowo, amazona trzeba #!$%@?ć. W USA mają własne usługi kurierskie i co rusz na reddit widać jaka tam patologia... sranie czy szczanie do butelek/worków to norma, niewyobrażalne normy kurierskie, dodatkowo musisz jechać w zgodzie z algorytmem, czyli, prościej ci zaparkować auto, dostarczyć jedną pakę i przebiec przez ulicę po drugą? nie #!$%@?, musisz dostarczyć pierwszą pakę, autem nawrócić na skrzyżowaniu i dopiero zatrzymać się pod domem. Oczywiście zdj każdej paki
@Gaku745 to chociaż tyle, z tego co pamiętam to w wcześniejszych latach ozz nie miał jaj by zrobić strajk w szczycie sezonu. Mimo to, każdy strajk jest dobry robi zly PR firmie i prawdopodobni pracownicy nie będą chcieli tam pracować. Efekty widać tego, że Amazon dał trochę lepsze podwyżki ( porównaniu do lat wcześniejszych) i szybciej (zawsze były we wrześniu). Mam nadzieję, że kiedyś się tak przestraszą, że w przyszłości podwyżki usatysfakcjonują
Oby było nas więcej to pogonimy wspólnie niemoralny biznes i wyzyskiwaczy z całego kraju, mam nadzieję że dożyję tej chwili.


@mat888: a ja liczę iż nadejdzie taki czas iż grubasy się zgadają i to oni zastrajkują albo jeszcze lepiej jak sami się wyniosą z kraju/świata (np polecą se na marsa) wraz całym dobytkiem i gdzieś tam z góry będą oglądać jak się robaki zżerają :)
@Gaku745: Pewnie z dwie osoby z amazona reszta to jacyś socjalistyczni aktywiści XD A co do protestu to klasycznie: Jak im się nie podoba praca (chociaż amazon ma jedne z lepszych stawek w swojej dziedzinie) to mogą ją zmienić tak jak robi każdy normalny człowiek. Praca mi się nie podoba=zmieniam ją. Na szczęście i tak frekwencja śmiesznie mała XD